تاریخ: ۷:۳۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

مسئول فنی کنونی تیم ملی فوتبال انگلیس به کنایه گفت:باید بدانم در هفته‌های آینده خودروی خودم را در پارکینگ تیم ملی باید پارک کنم یا نه.  به گزارش مازند اسپرت،  شب گذشته «سه‌شیرها» (تیم انگلیس) در مصافی دوستانه با اسپانیا در ومبلی به تساوی ۲ بر ۲ رسید. هدایت تیم میزبان نیز همچون ۳ دیدار […]

خبرگزاری فارس: ساوت‌گیت: باید بدانم خودروی‌ام را در پارکینگ تیم ملی پارک کنم یا نه!

مسئول فنی کنونی تیم ملی فوتبال انگلیس به کنایه گفت:باید بدانم در هفته‌های آینده خودروی خودم را در پارکینگ تیم ملی باید پارک کنم یا نه.

 به گزارش مازند اسپرت،  شب گذشته «سه‌شیرها» (تیم انگلیس) در مصافی دوستانه با اسپانیا در ومبلی به تساوی ۲ بر ۲ رسید.

هدایت تیم میزبان نیز همچون ۳ دیدار گذشته بر عهده «گرت ساوت‌گیت»، سرمربی موقت این تیم بود.

وی بعد از بازی به سئوالات خبرنگاران در مورد مصاف انجام شده با اسپانیا و نیز تکلیف آینده‌اش سخن گفت.

ساوت‌گیت که در اصل مسئول فنی تیم زیر ۲۱ ساله‌های کشورش است و تا تعیین جانشین برای سام‌ آلاردایس، تیم بزرگسالان انگلیس را تمرین داده و هدایت کرده، اظهار داشت:

من آنچه را که دوست دارم، انجام می‌دهم.تصمیم‌گیری در مورد ادامه حضورم در تیم ملی به عنوان سرمربی قطعی، برعهده من نیست. در این مورد، من نیستم که باید تصمیم‌گیری کنم.

او ادامه داد:البته بسیار خوشحالم و به آنچه در چند حضورم همراه با تیم ملی انجام داده‌ام، افتخار می‌کنم.

ساوت‌گیت همچنین با لحن کنایه‌آمیزی عنوان کرد:در این مدت ثابت کردم استحقاق بازی‌های بزرگ را دارم. با این حال تکلیفم را نمی‌دانم. هرچند باید بدانم در هفته‌‌‌های آینده، خودروی‌ام را در پارکینگ مربوط به تیم بزرگسالان باید پارک کنم یا جایی که خودروهای تیم زیر ۲۱ ساله‌ها قراردارند.

وی همچنین در مورد بازی با اسپانیا نیز عنوان کرد:به نظرم نشان انگلیس بازی خوبی برابر یک تیم کاملا قدرتمند انجام داد و قابلیت‌‌های فراوان خود را نشان داد./فارس

پاسخی بگذارید