تاریخ: ۷:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

رئیس سابق سازمان لیگ بوکس گفت: ۲۸ سال ریاست در فدراسیون بوکس ناطق نوری را خسته کرده و در این سن و سال باید استراحت کند و کار را بدست جوانترها بسپارد.  به گزارش مازند اسپرت، امیر دلشاد با انتقاد از رئیس فدراسیون بوکس به دلیل اعزام نشدن تیم ملی بوکس جوانان به مسابقات قهرمانی […]

خبرگزاری فارس: دلشاد: ریاست 28 ساله بر بوکس ناطق را خسته کرده/ او باید فدراسیون را به جوان‌ترها بسپارد

رئیس سابق سازمان لیگ بوکس گفت: ۲۸ سال ریاست در فدراسیون بوکس ناطق نوری را خسته کرده و در این سن و سال باید استراحت کند و کار را بدست جوانترها بسپارد.

 به گزارش مازند اسپرت، امیر دلشاد با انتقاد از رئیس فدراسیون بوکس به دلیل اعزام نشدن تیم ملی بوکس جوانان به مسابقات قهرمانی جهان، اظهار داشت: دعوا بر سر عدم اعزام تیم ملی جوانان به مسابقات قهرمانی جهان است، مسئولان فدراسیون می‌گویند تیم ضعیف است و به همین دلیل ملی پوشان را به مسابقات قهرمانی جهان اعزام نمی‌کنیم، این عذر بدتر از گناه است که اگر تیم ضعیف است؛ چرا آنرا به مسابقات آسیا فرستادید؟! اگر تیم ضعیف است چرا تیم را به تورنمنت اوکراین فرستادید؟! چرا این همه هزینه کردید؟ این تیم بیش از یکسال در اردو بود. ابتدا انصاری و مصطفوی مربی تیم جوانان بودند و بعد از آنها تیم را به کریمی و امیری دادید.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: پس از مدتی محمد عاشری مربی تیم ملی شد و با این تیم در قهرمانی آسیا شرکت کرد و متاسفانه فقط یک مدال برنز گرفت. بعد از مسابقات آسیایی عاشری را کنار گذاشتند و چند ماه قبل دوباره کادرفنی جدیدی انتخاب کردند و سپهوند، امید رشید و رضا مهدی‌پور را به عنوان مربیان تیم ملی انتخاب کردند. چندی پیش نیز تیم جوانان را در حالی راهی تورنمنت اوکراین کردند که هیچ کدام از سه مربی که نام آنها را مطرح کردم همراه تیم اعزام نشدند و عاشری همراه تیم ملی راهی مسابقات شد!! سرانجام تیم در اوکراین تنها یک مدال برنز کسب کرد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون بوکس در ادامه عنوان کرد: متاسفانه اردونشینان در مسابقات قهرمانی کشور به جزء ۲ نفر، مابقی بوکسور‌ها شکست خوردند. این نشانگر آن است که برای تیم جوانان برنامه‌ ریزی اصولی نبوده، نظارت نبوده، مدیریت نبوده و همین امر باعث شد که تیم‌های جوانان و بزرگسالان که تا چند سال پیش آز قدرت‌های آسیا بودند؛ حالا در آسیا هم حرفی برای گفتن ندارند.
آیا وقت آن نرسیده فدراسیون را به جوانترهای تحصیل کرده، مدیر، مدبر، صادق، کاربلد و برنامه ریز داد و ناطق نوری که در گذشته خدمات زیادی به بوکس کرده کنار برود و در این سن و سال استراحت کند. مطمئن هستم بوکس ما می‌تواند باز هم یکی از قدرت‌های آسیا شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: روح اله حسینی نایب رئیس فدراسیون بوکس و نهرودی سرمربی سابق تیم ملی بعد از مسابقات قهرمانی کشور ناچارا تصمیم گرفتند که تیم جوانان را اعزام نکنند و آبروی بوکس ایران نرود، این در حالی است که تیم ملی بزرگسالان و جوانان در مسابقات آسیایی یک مدال برنز گرفتند که در طول تاریخ بوکس ایران بی سابقه بود، آبروی بوکس ما رفته بود.
دلشاد در پایان صحبت‌های خود گفت: ضمن اینکه باید اذعان داشت که ناطق نوری با بکار گیری افراد دلسوز، کارشناسی، صادق و کاربلد خدمات ارزنده ای به بوکس ایران کرد، اما حالا ۲۸ سال ریاست فدراسیون او را خسته کرده و در این سن و سال باید استراحت کند و کار را بدست جوانترها بسپارد./فارس

پاسخی بگذارید