تاریخ: ۷:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
نام نویسنده: sobhan

کارشناس فوتبال ایران، گفت: دیدار تیم ملی ایران و سوریه یک بزن زیرش کامل بود و اصلا نمی‌توان اسم بازی روی آن گذاشت.  به گزارش مازند اسپرت،   رسول کربکندی در مورد تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه‌،گفت: روی این دیدار نمی‌توان اسم بازی فوتبال را گذاشت. زمین با توجه به شرایط […]

خبرگزاری فارس: کربکندی: بازی ایران و سوریه «بزن زیرش» کامل بود/ حریف کمبود فنی را با وقت کشی جبران می‌کرد

کارشناس فوتبال ایران، گفت: دیدار تیم ملی ایران و سوریه یک بزن زیرش کامل بود و اصلا نمی‌توان اسم بازی روی آن گذاشت.

 به گزارش مازند اسپرت،   رسول کربکندی در مورد تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه‌،گفت: روی این دیدار نمی‌توان اسم بازی فوتبال را گذاشت. زمین با توجه به شرایط اب و هوایی استاندارد نبود و یک بازی بزن زیرش کامل را  را مشاهده کردیم.  هیچ بازیکنی جرات کنترل توپ را نداشت. بچه‌های ما با تمام وجود جنگیدند  اما موقعیت زیادی ایجاد نشد. از فیفا به خاطر برگزاری این بازی در این شرایط تعجب می‌کنم.

وی در مورد اینکه  آیا تیم ملی قبل از بازی خیلی درگیری اتفاقات مسابقه نشده بود، خاطرنشان کرد: کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی همیشه روی این مسائل دست پیش را می‌گیرد. در مورد بازی مقابل سوریه حق با کی‌روش ربود مین شرایط برگزاری بازی را نداشت. البته مطرح کردن این مسائل شاید از لحاظ روانی به بازیکنان برای انجام اشتباه مجوز بدهد که از این بابت می‌توان به این مسائل انتقاد کرد.

کارشناس فوتبال ایران در مورد وقت کشی بازیکنان سوریه، اظهار داشت: سوریه از بقیه تیم‌های حاضر در گروه ضعیف تر است به همین خاطر برای کسب امتیاز به وقت کشی و زمین بی کیفیت متوسل می‌شود.  شما دیدید در پایان بازی رو گذشته این تیم به قدری خوشحال بود که بازیکنان یکدیگر را در آغوش کشیدند. 

کربکندی در مورد اینکه با تساوی ایران و سوریه فاصله تیم‌ها بسیار کم شد، خاطرنشان کرد: اگر کره بازی باخته را در دقایق پایانی مقابل ازبکستان با برد عوض نمی‌کرد شرایط ما بهتر می‌شد. البته فراموش نکنید ما با وجود دو دیدار سخت و حساس مقابل قطر و کره در خارج از کشور سه بازی خانگی مهم در پیش داریم که با کسب نتیجه در این دیدارها می‌توانیم وضعیت خود را بهبود ببخشیم و مجوز حضور در جام جهانی را بگیریم. البته ما از دو دیدار خارج از خانه هم می‌توانیم امتیاز بگیریم./فارس

پاسخی بگذارید