تاریخ: ۱۱:۵۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی سرانجام از موضع خود کوتاه آمد و تاریخ مجمع هیات فوتبال استان خراسان را تغییر داد.   به گزارش مازنداسپرت، بعد از درگیری های بسیار زیادی که بر سر برگزاری مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی بین مدیرکل ورزش و جوانان این استان و فدراسیون فوتبال رخ داد، […]

 

خبرگزاری فارس: تاریخ برگزاری مجمع هیئت فوتبال خراسان تغییر کرد

اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی سرانجام از موضع خود کوتاه آمد و تاریخ مجمع هیات فوتبال استان خراسان را تغییر داد.

 

به گزارش مازنداسپرت، بعد از درگیری های بسیار زیادی که بر سر برگزاری مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی بین مدیرکل ورزش و جوانان این استان و فدراسیون فوتبال رخ داد، بالاخره این اداره از مواضع خود کوتاه آمد و مجمع فوق العاده هیئت فوتبال را که قرار بود پنجشنبه ۲۷ آبان ماه برگزار شود ، لغو کرد.
این در شرایطی است که پیش از این مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از لغو آن خبر داده بود ، اما روز گذشته معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کرده بود که مجمع در تاریخ قبلی برگزار می شود و امکان لغو وجود ندارد.
با این شرایط اما امروز این اداره کل بالاخره با تغییر برگزاری مجمع موافقت و قرار بر این شدت تا مجمع به صورت عادی و نه فوق العاده در تاریخ ۷ آذر ماه برگزار شود.
در اطلاعیه اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی آمده است،با توجه به نامه شماره ۲۶۱/۹۵/۱۱۸۱۸/۸ مورخ ۹۵/۸/۲۴ فدراسیون فوتبال بدین وسیله به اطلاع می رساند مجمع فوتبال استان که قرار بود در تاریخ ۹۵/۸/۲۷ برگزار گردد،در تاریخ ۹۵/۹/۷ برگزار می شود./فارس

پاسخی بگذارید