تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

یازدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان نوجوانان ۲۰۱۶ در  کانادا با حضور ۸۰۰ تكواندوكار از ۱۱۰ كشور جهان به مدت ۵ روز در بورنابی پیگیری می شود. به گزارش مازند اسپرت؛در گروه پسران حمیرضا هادیان در وزن ۴۸- کیلوگرم و محمدرضا جمشیدی در وزن ۵۹- کیلوگرم و در گروه دختران پریسا جوادی در ۶۳- کیلوگرم، زهرا شیدایی […]

300

یازدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان نوجوانان ۲۰۱۶ در  کانادا با حضور ۸۰۰ تكواندوكار از ۱۱۰ كشور جهان به مدت ۵ روز در بورنابی پیگیری می شود.

به گزارش مازند اسپرت؛در گروه پسران حمیرضا هادیان در وزن ۴۸- کیلوگرم و محمدرضا جمشیدی در وزن ۵۹- کیلوگرم و در گروه دختران پریسا جوادی در ۶۳- کیلوگرم، زهرا شیدایی در وزن نهم ۶۸- کیلوگرم و  زهرا پوراسماعیل سنگین وزن مازنی در وزن ۶۸+ کیلوگرم از استان مازندران همراه تیم ملی در این رقابت ها حضور دارند.

چهارشنبه (۲۶ آبان‌ماه) در نخستین روز این رقابت ها حمیدرضا هادیان پرچم دار مازنی ها به شیاپ جانگ می رود در اولین گام با حریف آمریکایی مبارزه می کند.

جمعه (۲۸ آبان‌ماه) در سومین روز محمدرضا جمشیدی در وزن ۵۹- کیلوگرم   باید رقابت خود را پیگیری کند.

در گروه دختران ابتدا پریسا جوادی دارنده مدال برنز آسیایی در روز شنبه (۲۹ آبان‌ماه)  پیشقراول مازنی ها خواهد بود

و برای یکشنبه (۳۰ آبان‌ماه) زهرا شیدایی و زهرا پور اسماعیل تکواندوکاران وزن نهم و دهم رو در روی حریفان خود قرار میگیرند.

شایان ذکر است، یوسفعلی حاجی پور به عنوان مربی و عبدالرضا بهاری جهت قضاوت در این رقابتها از استان مازندران حضور دارند. 

پاسخی بگذارید