تاریخ: ۹:۵۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

وزنه‌بردار مهابادی تیم ملی نوجوانان کشورمان معتقد است در رقابت‌های قهرمانی آسیا از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود که تاثیر منفی روی حرکت دوضربش داشته است.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، احمد احمدنژاد، ملی‌پوش دسته ۷۷ کیلوگرم تیم نوجوانان در خصوص وضعیت خود در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: شرایط […]

خبرگزاری فارس: احمدنژاد: آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشتم/ تلاش می‌کنم رکوردهایم را بهتر کنم

وزنه‌بردار مهابادی تیم ملی نوجوانان کشورمان معتقد است در رقابت‌های قهرمانی آسیا از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود که تاثیر منفی روی حرکت دوضربش داشته است.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، احمد احمدنژاد، ملی‌پوش دسته ۷۷ کیلوگرم تیم نوجوانان در خصوص وضعیت خود در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: شرایط جسمانی‌ام بهتر از مسابقات جهانی بود. در این رقابت‌ها، آسیب دیدگی از ناحیه کمر داشتم که تاثیر منفی روی حرکت دوضربم گذاشته بود.

وی ادامه داد: از وزنه‌هایی که کادر فنی برایم انتخاب کردند راضی بودم و تا آخرین لحظه مسابقات، رقابت جذابی را با آقازاده و دیگر حریفان داشتم. امیدوارم فردا (سه‌شنبه، ۲۵ آبان ) هم وزنه‌‌برداران تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان با کسب مدال‌های خوشرنگ راه را برای قهرمانی دو تیم در مسابقات قهرمانی آسیا هموار کنند.

احمدنژاد در خصوص اهدافش برای آینده، تاکید کرد: تلاش می‌کنم شرایط رکوردی خود را بهتر کنم تا در رده های جوانان و بزرگسالان بتوانم برای کشورم مدال‌های ارزشمندی را کسب کنم.

وزنه‌بردار مهابادی تیم ملی نوجوانان گفت: از رئیس فدراسیون وزنه‌برداری که تلاش کردند تیم ملی نوجوانان به رقابت‌های جهانی و آسیایی اعزام شود بسیار سپاسگزارم. همچنین از برخواه سرمربی تیم ملی، خورشیدی و امینی‌فرد مربیان تیم ملی، مرادزاده رئیس هیأت وزنه‌برداری آذربایجان غربی، پدر و مادرم تشکر می‌کنم که در این چند مدت برای حضور من در مسابقات زحمت کشیدند./فارس

پاسخی بگذارید