تاریخ: ۹:۲۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

باشگاه رئال مادرید می‌خواهد از اختلاف بوجوده آمده یووه با ستاره آرژانتینی‌اش به نفع خود استفاده کند تا او را به سانتیاگو برنابئو بیاورد.   به گزارش مازنداسپرت، بنا به گزارش رسانه‌های اسپانیا، مسئولان باشگاه رئال مادرید به نظر می‌رسد از جذب پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یووه دست بردار نیستند و دوباره با پیشنهادی نجومی وارد […]

خبرگزاری فارس: دیبالا جزو ۱۰ بازیکن پردرآمد جهان می‌شود؟

باشگاه رئال مادرید می‌خواهد از اختلاف بوجوده آمده یووه با ستاره آرژانتینی‌اش به نفع خود استفاده کند تا او را به سانتیاگو برنابئو بیاورد.

 

به گزارش مازنداسپرت، بنا به گزارش رسانه‌های اسپانیا، مسئولان باشگاه رئال مادرید به نظر می‌رسد از جذب پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یووه دست بردار نیستند و دوباره با پیشنهادی نجومی وارد عمل شدند.

روزنامه موندو دیپورتیو اسپانیا نوشت: باشگاه رئال مادرید دوباره بیدار شده است و مشکلات دیبالا با یووه برای تمدید قراردادش کهکشانی‌ها را دوباره به اندیشه وسوسه این ستاره انداخته است.

دیبالا برای تمدید با یووه به توافق نرسیده است زیرا حقوق و مزایا پیشنهادی از سوی بانوی پیر مورد قبول این ستاره آرژانتینی قرار نگرفته است.

این روزنامه اسپانیایی تاکید کرد که این مشکل دیبالا با یووه به نفع رئال مادرید شد زیرا با پیشنهاد حقوق سالیانه ۱۵ میلیون یورو به دنبال وسوسه این ستاره است.

حقوق سالیانه کنونی دیبالا ۵ میلیون یورو است و رئالی‌ها با این پیشنهاد نجومی که ۳ برابر حقوق کنونی او است می‌توانند کار انتقال این ستاره جوان و آینده دار به سانتیاگو برنابئو را تمام کنند.

اگر انتقال دیبالا به رئال مادرید با این حقوق محقق شود این ستاره آرژانتینی جزو ۱۰ بازیکن پردرآمد جهان می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید