تاریخ: ۹:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت:بستری شدنم در بیمارستان ربطی به اتفاقات شب گذشته برنامه ۹۰ نداشت.   علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازنداسپرت، در خصوص اینکه چرا در بیمارستان بستری شده و اینکه آیا این موضوع به خاطر اتفاقات برنامه شب گذشته ۹۰ بوده یا خیر، گفت: بستری شدن من اصلاً ربطی به اتفاقات […]

خبرگزاری فارس: بستری شدنم ربطی به اتفاقات 90 و فردوسی‌پور نداشت/حرف حق را زدم تا هواداران مسائل را بدانند

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت:بستری شدنم در بیمارستان ربطی به اتفاقات شب گذشته برنامه ۹۰ نداشت.

 

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی مازنداسپرت، در خصوص اینکه چرا در بیمارستان بستری شده و اینکه آیا این موضوع به خاطر اتفاقات برنامه شب گذشته ۹۰ بوده یا خیر، گفت: بستری شدن من اصلاً ربطی به اتفاقات شب گذشته و فردوسی‌پور نداشت. من با عادل دوست هستم و اگر هم شب گذشته او این‌گونه سوال می‌کرد به خاطر شیطنت‌هایی بود که از پشت پرده انجام می‌شد.

وی افزود: اتفاقاً فردوسی‌پور انصاف داشت و خیلی از اتفاقات را تعدیل می‌کرد. از روزی که مدیرعامل استقلال شدم به خاطر بزرگی نام استقلال شاید بعضی مواقع حواشی به وجود آمده باشد اما خدا را شکر می‌کنم که برای استقلال کم نگذاشتم و عاشقانه در این تیم کار کردم.

مدیرعامل پیشین استقلال تأکید کرد: بحث‌های شب گذشته برنامه ۹۰ هم به خاطر آگاهی هواداران استقلال بود چون آنهاد باید خیلی از مسائل را بدانند و من باید حرف حق را می‌زدم. هر بنده‌ای در درگاه الهی می‌داند چه کارهایی انجام داده و چه علمکردی داشته است.

فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت‌وگو با فارس، افزود: از لحظه‌ای که بستری شدم اخبار ضد ونقیضی پیرامون چرایی این موضوع در صفحات مجازی به راه افتاده، ولی بازهم تأکید می‌کنم بستری شدنم ربطی به اتفاقات شب گذشته نداشت. من فردا عازم کربلای معلی هستم و هفته قبل به دستور پزشکم هماهنگ کردم که یک روز قبل از سفر برای گرفتن نوار قلب به بیمارستان بیایم. خوشبختانه امروز تست‌های لازم صورت گرفت و از آخرین شرایط جسمی خود باخبر شدم. فردا هم در کربلای معلی به نیابت از همه دوستان و به ویژه هواداران استقلال نایب‌الزیاره خواهم بود.

وی در پایان گفت: جا دارد از مسئولان محترم بیمارستان کسری هم تشکر کنم که هم‌گونه لطف را از صبح امروز به این جانب داشتند./فارس

پاسخی بگذارید