تاریخ: ۹:۱۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرتیم فوتبال استقلال با حضور در باشگاه سایپا، با رضا درویش دیدار و گفت‌وگو کرد.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، نصراله عبداللهی پیشکسوت و مدیر تیم فوتبال استقلال تهران با حضور در شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، با رضا درویش، مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد. عبداللهی پس از […]

خبرگزاری فارس: دیدار سرپرست استقلال با مدیرعامل باشگاه سایپا+ عکس

مدیرتیم فوتبال استقلال با حضور در باشگاه سایپا، با رضا درویش دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، نصراله عبداللهی پیشکسوت و مدیر تیم فوتبال استقلال تهران با حضور در شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، با رضا درویش، مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

عبداللهی پس از این دیدار ضمن اشاره به سابقه حضور خود به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: یکی از بهترین خاطراتم از زمان حضور در این باشگاه، کسب عنوان چهارم مسابقات باشگاه های آسیا  همراه تیم سایپا است.

وی ادامه داد: رضا درویش و همچنین عنایت الله آتشی از دوستان قدیمی من هستند و جهت دیدار با این دوستان قدیمی به باشگاه سایپا آمدم اما امروز خیلی از خاطرات گذشته ام، زنده شد.

سرپرست استقلال تصریح کرد: باشگاه سایپا نسبت به زمانی که درآن حضور داشتم تغییرات زیادی کرده است و امیدوارم تیم فوتبال سایپا نیز با بهره گیری از این مجموعه زیبا، روزهای درخشانی پیش رو داشته باشد.

عبدالهی در خاتمه خاطرنشان کرد: سایپا نیز همچون استقلال، ابتدای فصل تغییرات زیادی داشته است و برای  هماهنگی وکسب نتیجه، به زمان نیاز دارد. قطعا با حضور مربی توانمندی همچون حسین فرکی، به زودی موفقیت های سایپا آغاز خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید