تاریخ: ۹:۱۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

ستاره مراکشی فصل قبل استقلال تهران از جمله بازیکنانی است که در آکادمی باشگاه فورتونا دوسلدورف رشد و پرورش یافت.   به گزارش مازنداسپرت، فصل گذشته تیم استقلال تهران برای مدت چند ماه امکان استفاده از عادل شیحی، بازیکن مراکشی را پیدا کرد. براساس اعلام یک سایت معتبر ژرمن‌ها باشگاه فورتونا دوسلدورف که هم اکنون […]

خبرگزاری فارس: ستاره مراکشی فصل قبل استقلال، یکی از دست‌پرورده‌های دوسلدورف

ستاره مراکشی فصل قبل استقلال تهران از جمله بازیکنانی است که در آکادمی باشگاه فورتونا دوسلدورف رشد و پرورش یافت.

 

به گزارش مازنداسپرت، فصل گذشته تیم استقلال تهران برای مدت چند ماه امکان استفاده از عادل شیحی، بازیکن مراکشی را پیدا کرد.

براساس اعلام یک سایت معتبر ژرمن‌ها باشگاه فورتونا دوسلدورف که هم اکنون در دسته دوم حضور دارد، یکی از قوی‌ترین آکادمی‌های پرورش بازیکن فوتبال ژرمن‌ها را در سال‌های اخیر داشته است که یکی از بازیکنان رشد کرده نزد آن، عادل شیحی بوده است.

لژیونر فصل گذشته استقلالی‌ها که گذرنامه آلمانی نیز دارد، در تیم‌‌های زیر ۱۶ و ۱۷ ساله‌های دوسلدورف با الفبای فوتبال آشنا شد و بعد به تیم‌های اف.ث‌کلن، فولام انگلیس و اف.اس.فاو فرانکفورت رفت تا این که به آبی‌پوشان تهرانی رسید.

مطابق این گزارش کریستوف کرامر که ۲ سال قبل با تیم ملی آلمان فاتح جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد و همچنین محمود داهود که اکنون در تیم مونشن‌گلادباخ خوش می‌درخشد و سخت مورد توجه تیم‌های بورسیادورتموند و لیورپول است، از جمله دست‌پرورده‌های فورتونا محسوب می‌شوند./فارس

پاسخی بگذارید