تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

رئیس فدراسیون والیبال به همراه رئیس رویدادهای بین‌المللی برای بازدید نهایی از امکانات شهر اردبیل در میزبانی رقابت‌های مردان امید آسیا راهی این شهر می‌شوند.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال (امید) آسیا ۱۲ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۹۶ به میزبانی […]

خبرگزاری فارس: داورزنی و درخشنده راهی اردبیل می‌شوند

رئیس فدراسیون والیبال به همراه رئیس رویدادهای بین‌المللی برای بازدید نهایی از امکانات شهر اردبیل در میزبانی رقابت‌های مردان امید آسیا راهی این شهر می‌شوند.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال (امید) آسیا ۱۲ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۹۶ به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می شود.

محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال به همراه سعید درخشنده، رئیس رویدادهای بین‌المللی فدراسیون عصر امروز (سه‌شنبه) برای بازدید از امکانات میزبانی شهر اردبیل راهی این شهر می‌شوند.

نشست با مسئولان استانی برای برگزاری شایسته این رقابت‌ها و اطمینان از ایجاد امکانات استاندارد برای مسابقات، از دیگر محورهای سفر رئیس فدراسیون والیبال به اردبیل است که فردا (چهارشنبه) برگزار خواهد شد./فارس

پاسخی بگذارید