تاریخ: ۸:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک تاکید کرد تصمیمی برای فعالیت در عرصه مربیگری در وطنش ندارد.   به گزارش مازند اسپرت؛ مارک ویلموتس علاقمند است در شغل خود یعنی مربیگری باقی مانده اما اما در کشورش دیگر کار نکند. این چهره ۴۷ ساله در گفت‌وگویی با روزنامه دی‌ولت گفت:به مربیگری ادامه می‌دهم اما در آینده […]

خبرگزاری فارس: ویلموتس:در بلژیک دیگر کار نمی‌کنم!

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک تاکید کرد تصمیمی برای فعالیت در عرصه مربیگری در وطنش ندارد.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ مارک ویلموتس علاقمند است در شغل خود یعنی مربیگری باقی مانده اما اما در کشورش دیگر کار نکند.

این چهره ۴۷ ساله در گفت‌وگویی با روزنامه دی‌ولت گفت:به مربیگری ادامه می‌دهم اما در آینده به خصوص ۵، ۶ سال آینده در کشورم فعالیت نخواهم کرد.

وی بعد از حذف بلژیکی‌ها در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ که اوایل تابستان سال جاری با قهرمانی پرتغال در فرانسه به اتمام رسید، مجبور به ترک پست خود شد.

ویلموتس با انتقاد از جو رسانه‌ای نامطلوب در وطنش افزود:در بلژیک تنها در یک صورت اگر سرمربی تیم ملی باشی، مربی خوبی خواهی بود.این نیز در صورتی است که به یکسری رسانه‌ها اطلاعات بدهی، آنوقت از آرامش ذهنی برخوردار می‌شوی. اما اگر چنین کاری انجام ندهی، آنوقت همه چیز علیه‌ تو خواهد بود.من به مطبوعات باج ندادم و اینگونه آدمی بد و همیشه مورد انتقاد بودم.

ستاره مطرح پیشین بلژیکی‌ها در مورد شرایط کاری خود نیز عنوان کرد: این اواخر با ۳، ۴ پیشنهاد مواجه شدم که از همه بهتر، مربیگری تیم ملی الجزایر بود.پیوسته امور بازار فوتبال را زیر نظر دارم و در صورت پیشنهادی مطلوب که روحیه، ساختار و حرفه‌ای‌گری مطلوب ایجاد کند، به فعالیت ادامه می‌دهم./فارس

پاسخی بگذارید