تاریخ: ۸:۱۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

مدیرعامل برند جیووا در خاورمیانه ۲ جلسه با علی کفاشیان برای حل مشکل اسپانسر تیم ملی و شکایت این برند از فدراسیون فوتبال برگزار کرده است.   به گزارش مازند اسپرت؛ نماینده برند جیووا با علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران ۲ جلسه برگزار کرده تا در مورد مشکلات به وجود آمده به راه حلی […]

خبرگزاری فارس: جلسات مدیر جیووا با کفاشیان برای حل مشکل اسپانسر

مدیرعامل برند جیووا در خاورمیانه ۲ جلسه با علی کفاشیان برای حل مشکل اسپانسر تیم ملی و شکایت این برند از فدراسیون فوتبال برگزار کرده است.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ نماینده برند جیووا با علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران ۲ جلسه برگزار کرده تا در مورد مشکلات به وجود آمده به راه حلی دست پیدا کنند.

مدیران ارشد شرکت جیووا با توجه به اقدام فدراسیون برای انتقال برند پوشاک تیم ملی از جیووا به آدیداس شکایتی را مطرح کردند.

در این شرایط فدراسیون فوتبال ایران در حال رایزنی است تا این مسئله را حل کند.

در همین زمینه محمد علی بردبار در تماسی که با خبرنگار ورزشی مازند اسپرت؛ داشت در مورد این مسئله، گفت: طی سه روز گذشته دو جلسه با کفاشیان برگزار کردم و در مورد شکایتی که برند جیووا از فدراسیون داشته صحبت‌های میان ما مطرح شد.  پیگیری‌های لازم را در این مورد انجام می‌دهم چرا که دوست ندارم کشورم دچار ضرر و زیان و خسارت شود.

وی افزود: هیأت رئیسه به کفاشیان در مورد این پرونده اختیار تام داده است. مسئولان جیووا واکنش صریحی به این موضوع داشتند و قرار است من هم نتایج مذاکره را به آنها انتقال دهم. من دوست ندارم پولی از کشورم خارج شود. متاسفانه واکنش فدراسیون فوتبال در قبال این مشکل چندان صریح نیست اما امیدواریم این مسئله به خوبی حل شود./فارس

پاسخی بگذارید