تاریخ: ۸:۰۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه در حالی برگزار می‌شود که باران شدیدی در مالزی در حال باریدن است.   به گزارش مازند اسپرت؛ از مالزی تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه از هفته پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه از ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی به مصاف هم خواهند رفت. این […]

خبرگزاری فارس: بارش شدید باران و حضور ۳ هزار دانشجوی سوری در مالزی/جلسه فنی تیم ملی برگزار شد

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه در حالی برگزار می‌شود که باران شدیدی در مالزی در حال باریدن است.

 

به گزارش مازند اسپرت؛ از مالزی تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه از هفته پنجم رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه از ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی به مصاف هم خواهند رفت.

این در حالی است که از دقایقی پیش بارش باران در کوالالامپور شدت گرفته و باران همراه با صاعقه های شدید در جریان است.

البته بازی در شهر سرمبان برگزار میشود با این حال اخبار واصله از این شهر حاکی از آن است که در این شهر نیز امرز چنین آب و هوایی در حال حاضر حاکم است. فاصله سرمبان تا کوالالامپور حدود ۷۰ کیلومتر است.

همچنین حدود ۳ هزار دانشجوی سوریه ای در مالزی اقامت دارند که البته با توجه به حضور ۴ هزار تماشاگر در دیدار سوریه و کره جنوبی به نظر می‌رسد که بیشتر دانشجویان سوری برای حمایت از کشورشان راهی ورزشگاه شوند.

از سوی دیگر در صورت مساعد بودن هوا احتمال حضور ۳ تا ۵ هزار هوادار ایرانی نیز در ورزشگاه تانکو عبدالرحمن نیز وجود دارد.

همچنین جلسه فنی تیم ملی امروز در هتل این تیم برگزار و کی روش آخرین توصیه های لازم برای موفقیت تیم ملی را در دیدار امروز برای شاگردانش گوشزد کرد.

باشگاه هواداران تیم ملی گروهی از حامیان برتر تیم ملی را با ۲۰۰۰ پرچم و اقلام هواداری به مالزی اعزام کرده و آنان امروز به همراه سایر ایرانیان مالزی حامی تیم ملی خواهند بود./فارس

پاسخی بگذارید