تاریخ: ۷:۱۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج به دلیل عدم ارسال مدارک از لیگ کنار گذاشته شد.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، با وجود سیاست و مشی فدارسیون در جهت تقویت پایگاه های هندبال و حمایت از فعالیت باشگاه ها در سراسر کشور و تعامل سازنده برای حضور شایسته در مسابقات […]

 

خبرگزاری فارس: تیم شهرداری سنندج از لیگ برتر هندبال بانوان حذف شد

تیم هندبال بانوان شهرداری سنندج به دلیل عدم ارسال مدارک از لیگ کنار گذاشته شد.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، با وجود سیاست و مشی فدارسیون در جهت تقویت پایگاه های هندبال و حمایت از فعالیت باشگاه ها در سراسر کشور و تعامل سازنده برای حضور شایسته در مسابقات هندبال از سویی و همچنین به دلیل سوابق ارزشمند و سرمایه انسانی قابل توجه تیم شهرداری سنندج، فدراسیون زمان بیشتری را برای حضور این تیم در لیگ برتر هندبال زنان صرف کرد.

فدراسیون هندبال برای حضور این تیم مکاتبات متعددی را با باشگاه و مقامات مسئول در استان و شهرستان سنندج انجام داد که متاسفانه با وجود همکاری و انعطاف از سوی سازمان لیگ و فدراسیون هندبال، تا پایان وقت اداری دوشنبه ۲۴ آبان۱۳۹۵ مدارک لازم برای حضور در دوازدهمین دوره لیگ برتر هندبال از سوی باشگاه شهرداری سنندج ارایه نشده است.

بر این اساس با وجود خواست و سیاست حاکم بر فدراسیون هندبال و تلاش های گسترده انجام شده، متاسفانه عملا شرایط حضور تیم هندبال «شهرداری سنندج» در دوازدهمین دوره لیگ برتر هندبال زنان کشور وجود ندارد و این لیگ با شرکت ۷ تیم ادامه رقابت های خود را برگزار می کند.

به گزارش فارس، این تیم سال گذشته به عنوان نایب‌قهرمانی رسیده بود و اخیرا هم در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت داشت./فارس

پاسخی بگذارید