تاریخ: ۷:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  مسئول رسانه‌ای فدراسیون کشتی در جام کودک گفت: فدراسیون کشتی از سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان برای اهدای تندیس استقامت به خانواده ابوالفضل آرمیده همزمان با دیدارهای فینال جام بین‌المللی کودک دعوت کرده است.   به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از فدراسیون کشتی، حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: ابوالفضل آرمیده […]

 

خبرگزاری فارس: یزدانی: حضور سلطانی‌فر مایه دلگرمی جامعه بزرگ کشتی است

مسئول رسانه‌ای فدراسیون کشتی در جام کودک گفت: فدراسیون کشتی از سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان برای اهدای تندیس استقامت به خانواده ابوالفضل آرمیده همزمان با دیدارهای فینال جام بین‌المللی کودک دعوت کرده است.

 

به گزارش مازنداسپرت، و به نقل از فدراسیون کشتی، حسن یزدانی قهرمان کشتی آزاد المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: ابوالفضل آرمیده آزادکار نوجوان و دارنده مدال برنز آسیا، متأسفانه به بیماری بسیار سختی دچار شده، اما تلاش وی برای بهبودی وی را سَنبُل استقامت کشتی‌گیران در جهان تبدیل کرده است.

مسئول رسانه ای فدراسیون کشتی در رقابت‌های بین‌المللی جام کودک افزود: فدراسیون کشتی در راستای حمایت از آرمیده که مدتی است با این بیماری مبارزه می‌کند پیشنهاد اهدای تندیس استقامت به این قهرمان بزرگ را به اتحادیه جهانی کشتی ارائه کرده و اتحادیه جهانی نیز با این پیشنهاد موافقت کرده است.

وی تصریح کرد: فدراسیون کشتی از سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان برای اهدای این تندیس به خانواده آرمیده که همزمان با دیدارهای فینال جام بین‌المللی روز جهانی کودک که روز جمعه ۲۸ آبان ماه در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار می شود، دعوت کرده است. بی شک حضور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم مایه دلگرمی این قهرمان بزرگ و تمامی قهرمانان و افتخارآفرینان کشتی کشور خواهد بود./فارس

پاسخی بگذارید