تاریخ: ۶:۳۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  سرمربی تیم‌ملی قطر از تاخیر فرود هواپیما عنابی در شهر کونمینگ چین انتقاد کرد و این اقدام چینی‌ها را به دور از اخلاق ورزشی عنوان کرد.   به گزارش مازنداسپرت،کاروان قطری‌ها در اتفاقی عجیب روز گذشته نتوانسته بود در شهر کونمینگ فرو بیاید و مجبور شده بودند تا در فرودگاه بانکوک ۱۲ ساعت آنجا بماند […]

 

خبرگزاری فارس: فوساتی:چینی‌ها عمدا اجازه فرود ندادند/این رفتار آنها به دور از اخلاق ورزشی بود

سرمربی تیم‌ملی قطر از تاخیر فرود هواپیما عنابی در شهر کونمینگ چین انتقاد کرد و این اقدام چینی‌ها را به دور از اخلاق ورزشی عنوان کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت،کاروان قطری‌ها در اتفاقی عجیب روز گذشته نتوانسته بود در شهر کونمینگ فرو بیاید و مجبور شده بودند تا در فرودگاه بانکوک ۱۲ ساعت آنجا بماند تا اینکه فرودگاه کونمینگ اجازه فرود به آنها داد.

این رفتار چینی‌ها به ظاهر اختلال فنی بود اما قطری‌ها بر این باور نیستند زیرا معتقدند تمام این کارها با برنامه بوده است تا به عملکرد بازیکنان عنابی در دیدار مقابل چین ضربه بزنند.

در این راستا فوساتی در نشست خبری پیش از این بازی گفت: درباره سفرمان نمی‌توانم زیاد صحبت کنم ولی این را می‌گویم که مسئولان چینی اجازه ندادند که هواپیما ما در فرودگاه کونمینگ فرود بیاید. این اقدام آنها به عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. همه باید به بازی پاک رو بیاورند. نه فقط در داخل زمین بلکه باید در خارج ورزشگاه نیز پاک بود.

وی افزود: برخی هستند که می‌خواستند جلوی ما را بگیرند تا عملکردمان را ضعیف کنند ولی با این اقدام آنها انگیزه ما دوچندان شد. ما ۱۲ ساعت مجبور شدیم در فرودگاه بانکوک بمانیم. این باعث شد ما تمرین خود را پیش از این بازی به جای دو جلسه به یک جلسه کاهش دهیم.

روزنامه الوطن خبر داد که فدراسیون قطر این اقدام چینی‌ها را به فدراسیون جهانی فوتبال انتقال داده است و شکایتی رسمی را تنظیم کرده است./فارس

پاسخی بگذارید