تاریخ: ۶:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۵
نام نویسنده: sobhan

  ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در بازی برابر کلمبیا نیز به میدان خواهد رفت و پس از این بازی به کاتالونیا باز خواهد گشت.   به گزارش مازنداسپرت،لیونل مسی بازیکن کلیدی و امید بائوسا برای رهایی آرژانتین از بحران، در بازی مقابل کلمبیا نیز به میدان خواهد رفت. پیش از این مسی در شکست تیمش […]

 

خبرگزاری فارس: مسی مقابل کلمبیا به میدان می‌رود

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در بازی برابر کلمبیا نیز به میدان خواهد رفت و پس از این بازی به کاتالونیا باز خواهد گشت.

 

به گزارش مازنداسپرت،لیونل مسی بازیکن کلیدی و امید بائوسا برای رهایی آرژانتین از بحران، در بازی مقابل کلمبیا نیز به میدان خواهد رفت.

پیش از این مسی در شکست تیمش برابر برزیل متهم به کم‌کاری شده بود و پیش بینی می‌شد که سرمربی تیم ملی آرژانتین در بازی بعدی از مسی استفاده نکند. تقویت شدن همین احتمال باعث شده بود، باشگاه بارسلونا از تیم ملی آرژانتین بخواهد در صورت بازی نکردن مسی، او را به کاتالونیا تحویل دهند اما بائوسا اشاره کرده که قطعا از مسی در بازی برابر کلمبیا استفاده خواهد کرد و حتی اگر مسی بازی نکند روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست و حق ترک اردوی آرژانتین را ندارد.

بائوسا از دست ابرستارگان تیمش دلخور است و معتقد است این بازیکنان به اندازه‌ای که در تیم باشگاهی خود تلاش می‌کنند در تیم ملی هرگز تلاشی برای موفقیت تیم ندارند./فارس

پاسخی بگذارید