تاریخ: ۲۲:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تمرین نوبت دوم تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ به وقت محلی در زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی برگزار شد.   به گزارش  مازنداسپرت، به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت بعدازظهر روز دوشنبه را از ساعت ۱۷ به وقت محلی در هوای خنک و بهاری با حضور هواداران و اصحاب رسانه زیر […]

خبرگزاری فارس: باقری و ایگور پا به توپ شدند/علیپور و ربیع‌خواه دور زمین دویدند

تمرین نوبت دوم تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷ به وقت محلی در زمین چمن باشگاه ایرانیان دوبی برگزار شد.

 

به گزارش  مازنداسپرت، به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین نوبت بعدازظهر روز دوشنبه را از ساعت ۱۷ به وقت محلی در هوای خنک و بهاری با حضور هواداران و اصحاب رسانه زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.

برانکو پس از تشریح برنامه تمرین امروز، بازیکنان را به مارکو سپرد. استیلینوویچ هم گرم کردن، دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی را در دستور کار بازیکنان قرار داد و کریم باقری و ایگور پانادیچ در کنار بازیکنان به تمرین پرداختند.

سرخپوشان در مرحله بعد، به سه گروه؛ قرمز، فسفری و مشکی تقسیم شدند و در یک سوم زمین به فوتبال با دو دروازه بزرگ پرداختند و کریم باقری و ایگور پانادیچ به بازی تحت فشار روی آوردند.

علی علیپور و محسن ربیع‌خواه هم طبق تجویز پزشکان تیم، به دویدن دور زمین پرداختند و تمرینات سبکی را انجام دادند.

محمود خوردبین، دکتر زادمهر، محمد علی ترکاشوند و پندار خمارلو نیز در کنار زمین حضور یافتند و علاوه بر نظارت عملکرد بازیکنان، امور تیم را هماهنگ کردند.

کادر پزشکی، تیم تدارکات و دیگر اعضای تیم هم در کنار زمین آماده خدمت رسانی به بازیکنان بودند. چمن مطلوب، هوای بهاری و آمادگی بازیکنان جذابیت خاصی به تمرین بخشیده بود.

دویدن در دو گروه بخش بعدی تمرین بود و بازیکنان بعد از نفس‌گیری به دو تیم تقسیم شده و به فوتبال درون تیمی پرداختند.

در پایان نیز بازیکنان بدن‌ها را سرد کرده و راهی رختکن شد./فارس

پاسخی بگذارید