تاریخ: ۲۲:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

سباستین آبرئو بازیکن ارگوئه‌ای در ۲۲ سال دوران بازیگری بیست و هشتمین تیم خود را انتخاب کرد.   به گزارش مازنداسپرت، سباستین آبرئو که آخرین بار با پیراهن سانتا تسلا در لیگ اسالوادور بازی می‌کرد در بیست و هشتمین ترانسفر دوران بازیگری خود راهی باشگاه بانگو در لیگ برزیل شد تا در نهمین کشور مختلف توپ […]

خبرگزاری فارس: رکورد تعویض باشگاه شکسته شد/28 باشگاه در 22 سال

سباستین آبرئو بازیکن ارگوئه‌ای در ۲۲ سال دوران بازیگری بیست و هشتمین تیم خود را انتخاب کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت، سباستین آبرئو که آخرین بار با پیراهن سانتا تسلا در لیگ اسالوادور بازی می‌کرد در بیست و هشتمین ترانسفر دوران بازیگری خود راهی باشگاه بانگو در لیگ برزیل شد تا در نهمین کشور مختلف توپ زده باشد.

آبرئو که با پیراهن دفنسور در لیگ اروگوئه فوتبال خود آغاز کرد از سال ۱۹۹۵ تاکنون ۲۷ باشگاه عوض کرده و با عقد قرادادی به باشگاه اتلتیکو بانگو پیوست تا طی ۲۲ سال بیست و هشتمین باشگاه را عوض کند.

بازیکن اسبق تیم ملی اروگوئه با پیوستن به بانگو رکورد ترانسفر یک بازیکن را که در دست خودش بود را شکست.

آبرئو ۴۰ ساله طی این سال‌ها شانس پوشیدن پیراهن سن‌لورنزو، دیپورتیو، ریور پلات، رئال سوسیداد را داشته و با پیراهن تیم ملی در ۷۰ بازی ۲۶ گل به ثمر رسانده است.

نکته جالب آبرئو اینکه او در طی تمام این سال‌ها فقط یک بار ۷٫۷ میلیون یورو بابت رضایت نامه پرداخته کرده و از تمام باشگاه به صورت آزاد راهی تیمی جدید شده است.

مهاجم اسبق سوسیداد طی این ۲۲ سال ۲۵۱ بازی انجام داده و ۹۴ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل برای هم تیمی‌هایش ارسال کرده است./فارس

پاسخی بگذارید