تاریخ: ۱۱:۲۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

رئیس مرکز پزشکی سازمان لیگ اعلام کرد: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا در ورزشگاه برگزاری مسابقه بیش از ۲۰۰ باشد آن بازی لغو می شود. به گزارش مازنداسپرت؛ دکتر زهره هراتیان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد وضعیت آلودگی هوا گفت: ۲۴ ساعت قبل از آغاز مسابقه شاخص آلودگی هوا را […]

خبرگزاری فارس: هراتیان: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا 200 باشد مسابقات لغو می شود

رئیس مرکز پزشکی سازمان لیگ اعلام کرد: در صورتیکه شاخص آلودگی هوا در ورزشگاه برگزاری مسابقه بیش از ۲۰۰ باشد آن بازی لغو می شود.

به گزارش مازنداسپرت؛ دکتر زهره هراتیان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در مورد وضعیت آلودگی هوا گفت: ۲۴ ساعت قبل از آغاز مسابقه شاخص آلودگی هوا را در ورزشگاه های محل برگزاری مسابقه کنترل می کنیم و اگر شاخص آلودگی بیش از ۲۰۰ باشد آن مسابقه لغو می شود. بنابراین اگر شاخص آلودگی هوا در ورزشگاه های تختی و آزادی تهران بیش از ۲۰۰ باشد بازی ها لغو می شود و در سایر مسابقات در شهرستان ها نیز بر همین اساس اقدام می شود.

وی افزود:در صورتیکه میزان شاخص آلودگی هوا کمتر از ۲۰۰ باشد فقط به هوادارانی که مشکل قلبی یا بیماری آسم دارند، همچنین کودکان و سالمندان توصیه می کنیم که به ورزشگاه نیایند و سایر تماشاگران و حتی بازیکنان و مربیان دو تیم نیز به اندازه کافی مایعات بنوشند. تماشاگران مایعات هم به همراه داشته باشند. 

رئیس مرکز پزشکی سازمان لیگ( ایفمارک) تصریح کرد: ما با یک بیمارستان هم در تهران هماهنگ می کنیم تا اگر تماشاگران مشکل تنفسی پیدا کردند به آن بیمارستان مراجعه کنند. در ضمن به تمامی بازیکنان فوتبال هم توصیه می کنیم که واکسن آنفولانزا هم بزنند./فارس

پاسخی بگذارید