تاریخ: ۱۱:۲۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

نشریه معتبر ورزشی آلمان ادعا کرد انگلیسی‌ها با ساوت‌گیت ادامه همکاری می‌دهند اما بعد از راهیابی به جام جهانی آرسن ونگر را به عنوان سرمربی تیم ملی برخواهند گزید. به گزارش مازنداسپرت؛  هفته‌نامه کیکر در جدید‌ترین شماره خود مقاله مفصلی در مورد تیم ملی انگلیس و وضعیت کادر فنی آن منتشرکرده است. براساس اعلام گزارشگر […]

خبرگزاری فارس: کیکر:آرسن ونگر مربی سه‌شیرها در جام جهانی است!

نشریه معتبر ورزشی آلمان ادعا کرد انگلیسی‌ها با ساوت‌گیت ادامه همکاری می‌دهند اما بعد از راهیابی به جام جهانی آرسن ونگر را به عنوان سرمربی تیم ملی برخواهند گزید.

به گزارش مازنداسپرت؛  هفته‌نامه کیکر در جدید‌ترین شماره خود مقاله مفصلی در مورد تیم ملی انگلیس و وضعیت کادر فنی آن منتشرکرده است.

براساس اعلام گزارشگر این نشریه، مدیران اتحادیه فوتبال این کشور تمایل دارند همچنان گرت ساوت‌گیت، سرمربی موقت کنونی، سکاندار سه‌شیرها باشد. اما بعد از آنکه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی شد، یک مربی صاحب نام دنیای فوتبال برگزینند.

مطابق این اعلام در آنصورت گزینه جدی برای حضور در جام جهانی و نشستن روی نیمکت مربیگری تیم سه‌شیرها، آرسن ونگر خواهد بود. زیرا تا آن زمان قراردادش با آرسنال به اتمام خواهد رسید و فرصت هدایت تیم قهرمان جام جهانی ۱۹۶۶ را خواهد داشت./فارس

پاسخی بگذارید