تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

وزنه‌بردار طلایی تیم ملی نوجوانان کشورمان درباره کسب ۳ مدال در رقابت‌های آسیایی گفت: با انگیزه بالا برای گرفتن مدال طلا به این مسابقات آمده بودم و حتی با درد رانو هم قهرمان شدم. به گزارش مازنداسپرت؛  تقی آقازاده وزنه‌بردار اردبیلی دسته ۷۷ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان کشورمان پس از کسب یک مدال برنز در […]

خبرگزاری فارس: آقازاده: با دردِ زانو طلا گرفتم/ خوشحالم با دست پُر به ایران برمی‌گردم

وزنه‌بردار طلایی تیم ملی نوجوانان کشورمان درباره کسب ۳ مدال در رقابت‌های آسیایی گفت: با انگیزه بالا برای گرفتن مدال طلا به این مسابقات آمده بودم و حتی با درد رانو هم قهرمان شدم.

به گزارش مازنداسپرت؛  تقی آقازاده وزنه‌بردار اردبیلی دسته ۷۷ کیلوگرم تیم ملی نوجوانان کشورمان پس از کسب یک مدال برنز در حرکت یکضرب و دو مدال طلا در حرکت دوضرب و مجموع مسابقات قهرمانی آسیا گفت: خدا را شکر که پس از یک‌سال تلاش مضاعف در اردوی تیم ملی زیر نظر محمدحسین برخواه به مدال طلا دست پیدا کردم.

وی ادامه داد: با کسب مدال و همچنین اهتزاز پرچم کشورم، شرمنده خانواده، آقایان خورشیدی و امینی‌فرد مربیان تیم ملی، مسئولان فدراسیون و همشهریان نشدم و خوشحالم با دست پر به ایران بازمی‌گردم. 

قهرمان آسیا شرایط مسابقات وزنه‌برداری را این گونه شرح داد: سطح مسابقات قهرمانی آسیا در توکیوی ژاپن خیلی بالا بود؛ در حرکت یکضرب با درد زانویم وزنه‌های درخواستی مربی‌ام را بالای سر بردم. در حرکت دوضرب نیز با توانایی و انگیزه‌ای که داشتم به مدال های دلخواه خود دست پیدا کنم./فارس

پاسخی بگذارید