تاریخ: ۱۱:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

در پایان مسابقات روئینگ قهرمانی کشور بانوان تیم زنجان در بخش بزرگسالان و جوانان عنوان قهرمانی را بدست آورد. به گزارش مازنداسپرت؛ مسابقات روئینگ قهرمانی کشور که از روز گذشته در دریاچه آزادی آغاز شده بود، صبح امروز ۲۴ آبان ماه با برگزاری رقابت های فینال ادامه پیدا کرد. این رقابت ها با حضور بیش […]

خبرگزاری فارس: زنجان در بخش بزرگسالان و جوانان قهرمان شد

در پایان مسابقات روئینگ قهرمانی کشور بانوان تیم زنجان در بخش بزرگسالان و جوانان عنوان قهرمانی را بدست آورد.

به گزارش مازنداسپرت؛ مسابقات روئینگ قهرمانی کشور که از روز گذشته در دریاچه آزادی آغاز شده بود، صبح امروز ۲۴ آبان ماه با برگزاری رقابت های فینال ادامه پیدا کرد. این رقابت ها با حضور بیش از ۵۰ پاروزن از ۱۰ استان در مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار شد. ابتدا رقابت های فینال B انجام شد.
در فینال B روئینگ تک نفره جوانان مبینا قاسمی از اصفهان با زمان ۴:۵۰٫۶۲ دقیقه، مهتا حقیقی از گیلان با زمان ۵:۰۱٫۳۶ دقیقه و سارا نبی نیا از آذربایجان غربی با زمان ۵:۳۱٫۱۷ دقیقه اول تا سوم شدند.
در فینال B روئینگ تک نفره سنگین وزن بزرگسالان مبینا موسوی از تهران با زمان ۴:۴۹٫۶۶ دقیقه اول، مهسا توکلی از کرمانشاه با زمان ۵:۲۹٫۳۸ دقیقه دوم و مژگان دامن زن از قزوین با زمان ۶:۰۱٫۷۱ دقیقه سوم شدند.
در فینال B روئینگ تک نفره سبک وزن بزرگسالان فاطمه موسوی از مازندران با زمان ۴:۵۱٫۱۶ دقیقه اول شد و سیده فاطمه موسوی از قزوین با زمان ۵:۳۱٫۱۶ دقیقه در رده دوم قرار گرفت.
در ادامه رقابت های فینال A به منظور مشخص شدن نفرات برتر برگزار شد.
در روئینگ تک نفره جوانان زینب نوروزی از زنجان با زمان ۴:۱۶٫۹۰۹ دقیقه مقام اول، اسرا جوانمردی از تهران با زمان ۴:۱۷٫۴۹۶ دقیقه مقام دوم و هانیه بیداد از کرمانشاه با زمان ۴:۲۱٫۷۵۲ دقیقه مقام سوم را کسب کردند.
در روئینگ تک نفره سنگین وزن بزرگسالان پریسا احمدی از زنجان با زمان ۴:۰۳٫۲۶۷ دقیقه مدال طلا، مریم کرمی از همدان با زمان ۴:۰۹٫۹۱۹ دقیقه مدال نقره و شیما جباری از مازندران با زمان ۴:۲۱٫۷۰۵ دقیقه مدال برنز کسب کردند.
در روئینگ تک نفره سبک وزن بزرگسالان نازنین رحمانی از کرمانشاه با زمان ۴:۰۶٫۲۵۲ دقیقه، شکیبا وقوفی از تهران با زمان ۴:۱۶٫۰۵۴ دقیقه و مریم امیدی پارسا از همدان با زمان ۴:۱۷٫۳۳۴ دقیقه مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در پایان رقابت ها در بخش جوانان تیم زنجان با ۱۰ امتیاز مقام قهرمانی را کسب کرد، تهران با ۸ امتیاز دوم شد و کرمانشاه با ۷ امتیاز مقام سوم را از آن خود کرد.
در بخش بزرگسالان زنجان با ۱۲ امتیاز عنوان قهرمانی را بدست آورد، همدان با ۱۱ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و کرمانشاه با ۹ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد./فارس

پاسخی بگذارید