تاریخ: ۱۱:۰۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط جوی و زمین، فردا یکی از سخت ترین بازی‌هایمان مقابل سوریه برگزار خواهد شد. به گزارش مازنداسپرت؛  هدایت ممبینی در مورد شرایط تیم ملی اظهار داشت: به خاطر شرایط جوی و آب و هوایی که وجود دارد و شرایط زمین، بازی خاصی را پیش رو […]

خبرگزاری فارس: ممبینی: فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان است/ تنها نگرانی شرایط جوی و زمین است

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به شرایط جوی و زمین، فردا یکی از سخت ترین بازی‌هایمان مقابل سوریه برگزار خواهد شد.

به گزارش مازنداسپرت؛  هدایت ممبینی در مورد شرایط تیم ملی اظهار داشت: به خاطر شرایط جوی و آب و هوایی که وجود دارد و شرایط زمین، بازی خاصی را پیش رو داریم اما با توجه به سرحال بودن بازیکنان امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم یکی از سخت ترین بازی‌هایمان است چرا که شرایط جوی کار را مشکل کند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال  در مورد اینکه چرا AFC اجازه بازی در چنین شرایطی را می‌دهد، گفت: با توجه به اینکه برنامه اعلام شده و تیم‌ها هم حضور دارند، نمی‌توان الان در این مورد صحبت کرد، اما امیدواریم فردا شرایطی طوری رقم بخورد که بچه ها بازی خوبی را رقم بزنند. از لحاظ روحی روانی و بدنی آماده هستند و تنها نگرانی آب و هوا و زمین است.

ممبینی در مورد دلیل حضورش در سوریه هم گفت: علت خاصی ندارد./فارس

پاسخی بگذارید