تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز در شرایطی برگزار شد که علیرضا منصوریان حدود ۱۵ دقیقه با بازیکنان تیمش جلسه گذاشت. به گزارش مازنداسپرت؛ تیم فوتبال استقلال در راستای کسب آمادگی جهت دیدار مقابل صبای قم در مرحله یک‌شانزدهم جام حذفی از ساعت ۱۲ امروز با حضور در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی یک جلسه تمرین […]

خبرگزاری فارس: اعتراض برزای و وساطت منصوریان/مجیدی زودتر رفت، مرور کارهای تاکتیکی در هوای آلوده+ تصاویر

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز در شرایطی برگزار شد که علیرضا منصوریان حدود ۱۵ دقیقه با بازیکنان تیمش جلسه گذاشت.

به گزارش مازنداسپرت؛ تیم فوتبال استقلال در راستای کسب آمادگی جهت دیدار مقابل صبای قم در مرحله یک‌شانزدهم جام حذفی از ساعت ۱۲ امروز با حضور در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی یک جلسه تمرین کرد.

* بازیکنان از ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه وارد زمین شدند و به انجام تنیس فوتبال و آقاوسط مشغول شدند. در این بین بازار کری در بین بازیکنان بسیار داغ بود.

* قبل از شروع رسمی تمرین مهدی رحمتی و حمید بابازاده لحظاتی با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند.

* علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه از ساعت ۱۲ و ۳ دقیقه وارد زمین شدند و با انجام حدود ۱۵ دقیقه صحبت با بازیکنان کار به صورت رسمی آغاز شد. در صحبت‌های اولیه تمرین بهتاش فریبا مدیر فنی آبی‌پوشان هم درون زمین حضور داشت.

*‌ روزبه چشمی و منصوریان لحظاتی با یکدیگر صحبت کردند و سپس چشمی به همراه رابسون زیرنظر استیو جونز برای انجام کارهای بدنسازی زمین را ترک کردند.

* جونز برنامه‌ کارهای بدنسازی را به مربیان استقلال داد تا کار را دنبال کنند.

* هنگامی که بازیکنان استقلال مشغول انجام کارهای بدنی بودند، دروازه‌بانان زیر نظر بابازاده و اشکان نامداری کار خود را دنبال کردند.

* خسرو حیدری به صورت اختصاصی و زیرنظر علی چینی به دویدن و کارهای بدنی مشغول است.

* امید ابراهیمی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی، هرایر مگویان به دلیل حضور در تیم ملی ارمنستان و ووریا غفوری به دلیل مصدومیت در تمرین امروز غایب هستند.

* امین نوروزی پزشک باشگاه استقلال به تمرین استقلال آمد.

* نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال با ۲۰ دقیقه تأخیر در محل تمرین حاضر شد.

* فردی برای تماشای تمرین استقلال به زمین شماره دو ورزشگاه آزادی آمد که مأموران حراست باتوجه به اینکه تمرین برای بازدید عموم بسته است، از این فرد درخواست کردند محل را ترک کند، اما این فرد نسبت به انجام این کار اجتناب می‌کرد و می‌گفت قصد دارد با توجه به طی کردن مسیر طولانی برای حضور در محل تمرین، ۲۰ دقیقه عملکرد بازیکنان را نظاره کرده و سپس برود. درنهایت پس از چند دقیقه صحبت با این فرد او را راضی به رفتن کردند.

*‌ بختیار رحمانی همانند روز گذشته به‌خاطر آلودگی هوا صورت خود را پوشانده است.

 

* سرمربی استقلال به یکی از اعضای این تیم اعلام کرد به خبرنگاران حاضر در تمرین اعلام کند که روی نیمکت بنشینند و از حضور در اطراف زمین خودداری کنند.

* بخش اول تمرین استقلال که حدو

د ۵۰ دقیقه به طول انجامید، به انجام حرکات کششی روی تشک، عبور از موانع، استارت‌های کوتاه و بلند و کارهای بدنی اختصاص داشت.

* علیرضا منصوریان و بهتاش فریبا حدود ۵ دقیقه کنار یکدیگر راه می‌رفتند و در مورد مسائل مختلف صحبت می‌کردند.

* میثم مجیدی که روز گذشته مصدوم

شده بود امروز بعد از ۳۰ دقیقه تمرین و با مشورت پزشک تیم محل تمرین را ترک کرد. 

* مرحله سوم تمرین استقلال به انجام کارهای

ترکیبی اختصاص داشت. بازیکنان به ۳ گروه تقسیم شدند که دو گروه به صورت جداگانه به انجام بازی فوتبال در فضایی ۳۰ متری و یک گروه به انجام کارهای بدنی می‌پرداختند. هر ۴-۳ دقیقه یکبار گروه‌ها جای خود را باهم عوض می‌کردند.

*‌ در بخش پایانی تمرین که نیاز به حضور ۴ دروازه‌بان بود، اشکان نامداری هم وارد عمل شد و وظیفه حراست از یکی از دروازه‌ها را برعهده گرفت.

* در یکی از صحنه‌ها وقتی دو توپ به محل بازی انداخته شد، وقتی کاوه رضایی قصد داشت آنها را بیرون بیندازد، پایش دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد و برای لحظاتی به زمین افتاد، اما وقتی پزشک بالای سر او حاضر شد توانست کارش را بدون مشکل ادامه دهد.

* هنگام برگزاری فوتبال محمد خرمگاه به بازیکنان دو تیم گفت با ۴ ضرب به توپ باید گلزنی کنند در حین انجام تمرین یکی از تیم ها با ۵ ضرب به گل رسید که در این هنگام بهنام برزای به خرمگاه اعتراض کرد که چرا برای ‌آنها را با ۵ ضرب قبول کردی اما خرمگاه به این بازیکن گفت اعتراض نکن و به کار خودت برس با این حال اعتراض برزای ادامه دار شد و در نهایت خرمگاه سر او فریاد زد و به او گفت برود دور زمین بدود. برزای

هم هنگام  بیرون آمدن از زمین به علی سیار بازیکن زیر ۲۳ ساله های استقلال لگدی زد. دو تیم هنگام این بازی کل کل زیادی با هم انجام می دادند. در همین هنگام منصوریان که شاهد این ماجرا بود برزای را صدا کرد و به او گفت چرا اعتراض می کند و مشکلش چیست و بعد از او خواست به تمرین بازگردد اما اعتراضی نکند. برزای هم موقع بازگشت به تمرنی از خرمگاه عذرخواهی کرد. /فارس

 

پاسخی بگذارید