تاریخ: ۸:۲۴ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
نام نویسنده: sobhan

فاتح جام جهانی ۲۰۰۶ در دیداری دوستانه پذیرای مدافع عنوان قهرمانی دنیا خواهد شد. به گزارش مازنداسپرت؛فردا (سه‌شنبه) پیکارهای دوستانه در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود. در یکی از مهم‌ترین دیدارها، ایتالیا در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میلان، پذیرای آلمان خواهد شد. این دیدار دیداری تکراری میان دو قهرمان پیشین جهان است. زیرا ایتالیا به عنوان […]

خبرگزاری فارس: ایتالیا- آلمان؛ تقابلی دیگر از ۲ قهرمان سابق جهان

فاتح جام جهانی ۲۰۰۶ در دیداری دوستانه پذیرای مدافع عنوان قهرمانی دنیا خواهد شد.

به گزارش مازنداسپرت؛فردا (سه‌شنبه) پیکارهای دوستانه در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود. در یکی از مهم‌ترین دیدارها، ایتالیا در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میلان، پذیرای آلمان خواهد شد.

این دیدار دیداری تکراری میان دو قهرمان پیشین جهان است. زیرا ایتالیا به عنوان قهرمان جهان در سال ۲۰۰۶ به استقبال از فاتح پیکارهای ورلد‌کاپ ۲۰۱۴ برزیل یعنی آلمان می‌شود.

از طرفی دیدار این دو حریف، نبردی تمام نشدنی که آخرین مرتبه ۴ ماه قبل در جریان مسابقات جام ملت‌‌‌های اروپا (یورو ۲۰۱۶ ) در کشور فرانسه انجام گرفت که ژرمن‌ها موفق شدند در ضربات پنالتی بر لاجوردی‌پوشان غلبه کنند.

در این تاریخ همچنین یک دیدار مهم میان دو تیم قدرتمند اروپا در ورزشگاه ومبلی انجام خواهد شد. انگلیس که گرت ساوت‌گیت را به عنوان سرمربی موقت در اختیار دارد، میزبان اسپانیا، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۰ خواهد شد.

برنامه مسابقات دوستانه به این شرح است:

اردن – لبنان

بحرین – قرقیزستان

کنیا – لیبریا

مراکش- توگو

تونس – موریتانی

گابن – کومور

تونس – موریتانی

روسیه – رومانی

مالت  – ایسلند

مجارستان – سوئد

اوکراین – صربستان

جمهوری چک – دانمارک

ایرلند شمالی – کرواسی

اتریش – اسلوواکی

فرانسه – ساحل‌عاج

گواتمالا – نیکاراگوئه/فارس

پاسخی بگذارید