تاریخ: ۱۷:۴۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران با برتری کاله و سازمان عمران برگزار شد . به گزارش مازند اسپرت، هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (یکشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، ورامین، گنبد، آمل و تبریز پیگیری شد. در نخستین مسابقه […]

4هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران با برتری کاله و سازمان عمران برگزار شد .

به گزارش مازند اسپرت، هفته ششم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (یکشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دومسابقه)، ورامین، گنبد، آمل و تبریز پیگیری شد.
در نخستین مسابقه این هفته تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که تیم بانک سرمایه به سختی و سه بر دو میهمان خود را شکست داد.
شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در ست های سوم و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ و ۲۶ بر ۲۴ مغلوب میهمان خود خاتم اردکان شدند اما در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۸ به پیروزی رسیدند تا با کسب دو امتیاز این مسابقه با پنج برد و ۱۴ امتیاز صدرنشین بمانند.
احمد سرمست، مهرداد شوشتری و علی یاوری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند. این دیدار دو ساعت و ۲۲ دقیقه طول کشید و ۴۰۰ تماشاگر داشت.
تیم های کاله مازندران و پارسه تهران نیز از ساعت ۱۶ امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار سه بر دو به سود میزبان به پایان رسید تا شاگردان بهروز عطایی دومین برد خود را به دست آورند.
پارسه تهران در ست های دوم و سوم ۳۳ بر ۳۱ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسید اما در ست های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۱ مغلوب میزبان خود شد تا سومین شکست خود را تجربه کند.
این مسابقه دو ساعت و ۳۰ دقیقه زمان برد و یک هزار ۱۰۰ تماشاگر داشت.
ابراهیم فیروزی و داود نافعی داوران اول و دوم این مسابقه بودند و اسماعیل صباغ و خلیل یگانه مجد نیز نظارت بر آن را عهده دار بودند.
تیم پارسه با ترکیب رضا عابدینی، پوریا فیاضی، رحمان تقی زاده، رسول نجفی، جواد حسین ابادي، علی حسین و مرصاد آقا جانی در این مسابقه به میدان آمد.
بهروز عطایی سرمربی کاله نیز در ابتدای این مسابقه از امیرحسین اسفندیار، ولی علیپور، رسول آقچلي، اسماعلیل مسافر، مهدی رنجبر، جواد کريمي و ابوالفضل قليپور به میدان فرستاد.
جواد حسین آبادی بازیکن پارسه تهران در این مسابقه کارت زرد به دلیل اعتراض به داوری دریافت کرد.
تیم والیبال شهرداری اراک در سومین مسابقه هفته ششم لیگ برتر میزبان سازمان عمران شهرداری ساری بود که سه بر صفر مغلوب این تیم شد.
این مسابقه که در سالن امام خمینی (ره) شهر اراک برگزار شد یک ساعت و ۳۰ دقیقه طول کشید و یک هزار و ۵۰۰ تماشاگر داشت.
تیم میزبان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب شد تا پنجمین شکست خود را تجربه کند.
محمد شاهمیری، اسماعیل رزقی و محمود حداد به ترتیب به عنوان داور اول، دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

بانک سرمایه ۳- خاتم اردکان ۲

کاله مازندران ۳ – پارسا تهران ۲

شهرداری تبریز ۲ – پیکان تهران ۳

صالحین ورامین ۳ – هاوش گنبد صفر

شهرداری اراک صفر – عمران ساری -۳

سایپا ۳ -شهرداری ارومیه صفر

جدول والیبال (۱۳۹۵) – لیگ برتر

   
  تيم امتياز مسابقات جزئيات نتايج ست پوئن
بازی برد باخت ۳
۰
۳
۱
۳
۲
۲
۳
۱
۳
۰
۳
برده باخته معدل برده باخته معدل
۱ بانک سرمایه ۱۴ ۶ ۵ ۱ ۲ ۲ ۱   ۱   ۱۶ ۷ ۲٫۲۸۶ ۵۶۰ ۵۱۵ ۱٫۰۸۷
۲ پیکان تهران ۱۲ ۶ ۵ ۱   ۲ ۳   ۱   ۱۶ ۱۱ ۱٫۴۵۵ ۶۱۳ ۵۸۴ ۱٫۰۵
۳ سایپا ۱۳ ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱ ۲     ۱۶ ۹ ۱٫۷۷۸ ۵۸۵ ۵۲۷ ۱٫۱۱
۴ عمران ساری ۱۲ ۶ ۴ ۲ ۱ ۲ ۱ ۱   ۱ ۱۴ ۱۰ ۱٫۴۰۰ ۴۴۱ ۴۵۴ ۰٫۹۷۱
۵ متین ورامین ۱۱ ۶ ۴ ۲ ۲ ۱ ۱   ۱ ۱ ۱۳ ۹ ۱٫۴۴۴ ۴۵۲ ۴۹۸ ۰٫۹۰۸
۶ پارسه تهران ۱۱ ۶ ۳ ۳ ۲ ۱   ۲   ۱ ۱۳ ۱۰ ۱٫۳۰۰ ۵۳۲ ۴۵۸ ۱٫۱۶۲
۷ شهرداری ارومیه ۹ ۶ ۳ ۳ ۲ ۱     ۲ ۱ ۱۱ ۱۰ ۱٫۱۰۰ ۴۷۶ ۴۶۶ ۱٫۰۲۱
۸ شهرداری تبریز ۷ ۶ ۲ ۴ ۱ ۱   ۱ ۱ ۲ ۹ ۱۳ ۰٫۶۹۲ ۴۸۳ ۴۹۹ ۰٫۹۶۸
۹ خاتم اردکان ۶ ۶ ۲ ۴   ۱ ۱ ۱ ۲ ۱ ۱۰ ۱۵ ۰٫۶۶۷ ۵۲۰ ۵۶۰ ۰٫۹۲۹
۱۰ کاله مازندران ۶ ۶ ۲ ۴ ۱   ۱ ۱ ۱ ۲ ۹ ۱۴ ۰٫۶۴۳ ۴۰۵ ۴۰۴ ۱٫۰۰۲
۱۱ شهرداری اراک ۴ ۶ ۱ ۵   ۱   ۱ ۳ ۱ ۸ ۱۶ ۰٫۵۰۰ ۵۱۷ ۵۷۱ ۰٫۹۰۵
۱۲ هاوش گنبد ۳ ۶ ۱ ۵   ۱     ۲ ۳ ۵ ۱۶ ۰٫۳۱۳ ۴۵۴ ۵۰۲ ۰٫۹۰۴

پاسخی بگذارید