تاریخ: ۱۷:۲۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول دیدار خود مقابل انگلیسی‌های مقیم دبی به برتری دست یافت.   به گزارش  مازند اسپرت؛ تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی به مصاف انگلیسی‌های مقیم دبی رفت که در نیمه اول این دیدار با نتیجه ۳بر صفر حریف خود را شکست داد. هر ۳ گل […]

خبرگزاری فارس: پیروزی یک نیمه‌ای پرسپولیس مقابل تیم انگلیسی با هت‌تریک پریاموف/ بنر توتی هم رسید

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول دیدار خود مقابل انگلیسی‌های مقیم دبی به برتری دست یافت.

 

به گزارش  مازند اسپرت؛ تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی به مصاف انگلیسی‌های مقیم دبی رفت که در نیمه اول این دیدار با نتیجه ۳بر صفر حریف خود را شکست داد.

هر ۳ گل پرسپولیس در این نیمه را پریاموف به ثمر رساند. این در حالی است که فرشاد احمدزاده هم یک گل زد که البته با اعلام کمک داور دوم این گل آفساید اعلام شد.

دیدار این دو تیم در نیمه اول پربرخورد بود به طوری که داور بازی مجبور شد از کارت زرد استفاده کند و چند بار بازیکنان دو تیم با یکدیگر دچار مشاجره شدند.

*محمدرضا زادمهر عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تماشاگر ویژه این دیدار است.

*از آنجایی که زمین چمن باشگاه ایرانیان دبی محل برگزاری کلاس‌های آکادمی باشگاه آ اس رم ایتالیا است به همین دلیل بنر بزرگی از فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه روم در این ورزشگاه نصب شده است.

*در نیمه اول به تعداد تماشاگران حاضر در استادیوم افزوده شد به طوری که تا پایان نیمه اول حدود ۱۰۰ تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند./فارس

پاسخی بگذارید