تاریخ: ۱۷:۲۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

بارسلونا اسپانیا، پدیده کاسپین ساری و دو باشگاه برتراروپا در تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی فجر ساری حاضر خواهند شد.   به گزارش مازند اسپرت، در خلال برگزاری مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که به میزبانی امارات انجام شد، سید احمد صالحی مدیرعامل و افشین امیدی سرمربی تیم پدیده کاسپین ساری که […]

02033333بارسلونا اسپانیا، پدیده کاسپین ساری و دو باشگاه برتراروپا در تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی فجر ساری حاضر خواهند شد.

 

به گزارش مازند اسپرت، در خلال برگزاری مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که به میزبانی امارات انجام شد، سید احمد صالحی مدیرعامل و افشین امیدی سرمربی تیم پدیده کاسپین ساری که به دعوت رسمی سازمان جهانی فوتبال ساحلی به این مسابقات دعوت شده بودند توانستند با مسئولین سازمان جهانی فوتبال ساحلی به توافق رسیده و قرارداد برگزاری تورنمنت بین المللی فوتبال ساحلی جام ساری را امضا و این تورنمنت را قطعی کنند.

جایزه نقدی دلاری برای سه تیم اول این مسابقات در نظر گرفته شده که از طرف سازمان جهانی پرداخت خواهد شد.این مسابقات با حضور چهارتیم و به مدت سه روز انجام خواهد شد که در هر روز دو بازی برگزار می شود.

هم چنین با جلساتی که با دخیا، مسئول کمیته داوران فوتبال ساحلی سازمان جهانی برگزار شد مقرر شد داوران فیفا این مسابقات را قضاوت کنند. یکی از مفاد مهم قرارداد حضور تیم باشگاهی بارسلونا اسپانیا  با تمامی نفرات اصلی و ستارگانش است. دو تیم دیگر این تورنمنت بین المللی از میان کشورهای برزیل، سوئیس، آلمان، پرتغال، فرانسه و ایتالیا به انتخاب سازمان جهانی گزینش خواهند شد.  

قرارداد باشگاه پدیده کاسپین ساری با سازمان جهانی پنج ساله بوده و مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی ساری در تقویم مسابقات سازمان جهانی فوتبال ساحلی نیز ثبت شد. این مسابقات هرساله در ایام دهه مبارک فجر برگزار می شود و بارسلونا اسپانیا یکی از تیم های ثابت این مسابقات خواهد بود.

پاسخی بگذارید