تاریخ: ۱۷:۱۷ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳
نام نویسنده: sobhan

دور مقدماتی رده سنی بزرگسالان مسابقات روئینگ قهرمانی کشور بانوان در مواد تکنفره سنگین وزن و سبک وزن برگزار شد.   به گزارش  مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تک‌نفره سنگین وزن بزرگسالان مریم کرمی از همدان با زمان ۴:۲۶٫۱۶ دقیقه اول، شیما جباری از مازندران با […]

خبرگزاری فارس: پاروزنان در دور مقدماتی رده سنی بزرگسالان به مصاف هم رفتند

دور مقدماتی رده سنی بزرگسالان مسابقات روئینگ قهرمانی کشور بانوان در مواد تکنفره سنگین وزن و سبک وزن برگزار شد.

 

به گزارش  مازند اسپرت؛ و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تک‌نفره سنگین وزن بزرگسالان مریم کرمی از همدان با زمان ۴:۲۶٫۱۶ دقیقه اول، شیما جباری از مازندران با زمان ۴:۳۴٫۷۰ دقیقه دوم و پریا اسدالهی از تهران توابع با زمان ۴:۴۱٫۱۹ دقیقه سوم شدند.
در گروه دوم این ماده پریسا احمدی از زنجان با زمان ۴:۲۳٫۵۸ دقیقه، رویا عباسی از آذربایجان غربی با زمان ۴:۵۴٫۶۴ دقیقه و مهسا توکلی از کرمانشاه با زمان ۵:۳۸٫۸۳ دقیقه اول تا سوم شدند.
بدین ترتیب در این ماده مریم کرمی، شیما جباری، پریا اسدالهی، پریسا احمدی و رویا عباسی راهی فینال A شدند و بقیه پاروزنان به فینال B راه یافتند.
در گروه اول روئینگ تکنفره سبک وزن مریم امیدی پارسا از همدان با زمان ۴:۲۱٫۲۲ دقیقه اول، الیکا افشاری از تهران توابع با زمان ۴:۲۳٫۲۶ دقیقه دوم و فرحناز عشقی از زنجان با زمان ۴:۲۳٫۸۸ دقیقه سوم شدند. در گروه دوم این ماده نازنین رحمانی از کرمانشاه با زمان ۴:۱۳٫۷۰ دقیقه، شکیبا وقوفی از تهران با زمان ۴:۲۲٫۱۱ دقیقه و فاطمه موسوی از مازندران با زمان ۴:۵۲٫۹۲ دقیقه در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در این ماده نیز مریم امیدی پارسا، الیکا افشاری، فرحناز عشقی، نازنین رحمانی و شکیبا وقوفی به فینال A راه پیدا کردند و بقیه پاروزنان راهی فینال B شدند. رقابت های فینال مسابقات روئینگ قهرمانی کشور بانوان صبح فردا ۲۴ آبان ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود./فارس

پاسخی بگذارید