تاریخ: ۱۸:۳۱ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  تیم ملی جوانان ایران پس از رقابت در تورنمنت چهارجانبه با حریفانی از قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا، با کسب یک پیروزی و دو باخت به کار خود پایان داد و عنوان سوم این تورنمنت را کسب کرد.   به گزارش مازنداسپرت؛و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های ایران و انگلستان با برتری […]

 

خبرگزاری فارس: جوانان ایران به مقام سومی تورنمنت 4 جانبه کره جنوبی رسیدند

تیم ملی جوانان ایران پس از رقابت در تورنمنت چهارجانبه با حریفانی از قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا، با کسب یک پیروزی و دو باخت به کار خود پایان داد و عنوان سوم این تورنمنت را کسب کرد.

 

به گزارش مازنداسپرت؛و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های ایران و انگلستان با برتری ملی پوشان جوان انگلیس ( ۴ بر یک) به پایان رسید. تیم ایران در حالی در مسابقه امروز به مصاف انگلیس رفت که با مصدومیت ۳بازیکن محرومیت رضا شکاری بعلت اخراج در بازی مقابل نیجریه و عدم همراهی امید نورافکن و رضا کرملاچعب از تهران مواجه شد بطوریکه حتی به تعداد کافی بازیکن برای تعویض در این مسابقه نداشت.

بازیکنان ایران تا دقیقه ۶۰ نمایش خوبی  از خود نشان دادند و در حالیکه نتیجه بازی ۲-۱ به نفع انگلیس بود توانستند دروازه این تیم را بارها با خطر مواجه کنند. اما در دقیقه ۶۰ تیم انگلیس اقدام به تعویض  8 بازیکن کرد در حالیکه تیم ایران فقط ۲ بازیکن برای تعویض داشت و همین اتفاق باعث شد که از دقیقه ۶۰ به بعد تیم ایران با تیمی تازه نفس روبرو شود. در همین دقایق رضا جعفری و محمد سلطانی مهر نیز با مصدومیت مواجه شدند و عملا دست ایران برای ادامه بازی پایاپای تا انتها خالی ماند و همین اتفاق باعث شد انگلیس بتواند در  دقایق ۶۸ و ۸۷ گل های سوم و چهارم را به ثمر برساند.

تیم ایران با توجه به خستگی مفرط و عدم ریکاوری کافی از مسابقات قهرمانی  بحرین در این تورنمنت حضور یافت ولی توانست با ارایه نمایشی مناسب با یک پیروزی و دو باخت به کار خود پایان داد.

گفتنی است، تیم ملی ایران با نتیجه سه بر یک برابر کره جنوبی بازی را واگذار کرد. با نتیجه یک بر صفر تیم نیجریه را شکست داد و با نتیجه ۴ بر یک بازی را مقابل انگلستان واگذار کرد.

بدین ترتیب تیم های کره جنوبی، انگلستان،ایران و نیجریه عنوان‌های اول تا چهارم این تورنمنت را کسب کردند.

/فارس

پاسخی بگذارید