تاریخ: ۱۷:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
نام نویسنده: sobhan

  مسئولان بدمینتون ایران در کلاس های دوره مدیریتی فدراسیون جهانی حضور می یابند. به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسئولان فدراسیون جهانی از فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون و مرتضی ولی دروی سر مربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان این فدراسیون با توجه به درخشش ملی پوشان […]

 

خبرگزاری فارس: دعوت فدراسیون جهانی بدمینتون از مسئولان فدراسیون ایران/ خجسته و جباری در کلاس‌های ارتقای سطح

مسئولان بدمینتون ایران در کلاس های دوره مدیریتی فدراسیون جهانی حضور می یابند.

به گزارش مازنداسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسئولان فدراسیون جهانی از فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون و مرتضی ولی دروی سر مربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان این فدراسیون با توجه به درخشش ملی پوشان بدمینتون ایران در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در اسپانیا دعوت به عمل آوردند تا در کلاس های دوره مدیریت استراتژیک، برنامه ریزی استعدادپروری، آناتومی کوچینگ و علم تمرینی حضور یابند.

برگزاری این کلاس ها که در حاشیه برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی جهان در شهر بیلبائو اسپانیا در جریان است، برگزار می گردد و مسئولان فدراسیون بدمینتون کشورمان با حضور در این کلاس ها از آخرین روش های روز جهانی این رشته هم به صورت عملی و هم به صورت تئوریک آشنا خواهند شد. در پایان برگزاری این کلاس های آموزشی به شرکت کنندگان گواهی نامه بین المللی اهدا می گردد.

با توجه به درخشش ملی پوشان جوان کشورمان در این مسابقات جان شرر رئیس توسعه بدمینتون فدراسیون جهانی با ارسال پیام از تلاش های فریبا مددی و مرتضی ولی دروی قدردانی نموده و از این دو مسئول بدمینتون کشورمان دعوت کرد تا در نشستی که در محل برگزاری این مسابقات داشته و به گفت و گو پرداخته و از روند برنامه ریزی های فدراسیون بدمینتون ایران در بخش استعدادیابی و استعدادپروری داشته و از نزدیک با این برنامه ریزی آشنا شود.

توجه جان شرر رئیس توسعه فدراسیون جهانی به بدمینتون ایران هنگامی جلب شد که رئیس توسعه فدراسیون جهانی بدمینتون از نزدیک شاهد بازی های امیر جباری و ثمین عابد خجسته بود و سطح بازی های ملی پوشان جوان کشورمان به اندازه ای مورد توجه وی قرار گرفت. این درخشش باعث گردید که جباری و عابد خجسته دو ملی پوش جوان کشورمان در لیست بازیکنانی قرار گیرند که در کلاس های ارتقاء آموزشی جهت ورزشکاران حضور داشته باشند.

به این ترتیب ثمین عابد خجسته و امیر جباری در کلاس های ارتقا سطح بدمینتون که همزمان با برگزاری مسابقات برگزار می شود حضور یافته و از آخرین روش های تاکتیکی و تکنیکی هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برخوردار می شوند.

همچنین ونو سرپرست کل مسابقات بدمینتون قهرمانی جوانان جهان پس از دیدن بازی های ملی پوشان ایران در محل اسکان بدمینتون بازان ایران حضور یافته و از نزدیک به آنان این موقعیت را تبریک گفته و اظهار داشته که ملی پوشان کشورمان در چند سال اخیر پیشرفت بسیار عالی داشته اند./فارس

پاسخی بگذارید