تاریخ: ۱۳:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

پس از شکست خانگی مارسی برابر کان در اولین بازی فصل، در اقدامی غیرمنتطره، مارسلو بیلسا از مربیگری این تیم استعفا داد. به گزارش مازنداسپرت: این اتفاق در حالی رخ داد که بیلسا هفته گذشته بر سر تمدید قرارداد با مارسی به توافق رسیده بود. وینسنت لابرون، رئیس مارسی که از این اقدام بیلسا شوکه […]

پس از شکست خانگی مارسی برابر کان در اولین بازی فصل، در اقدامی غیرمنتطره، مارسلو بیلسا از مربیگری این تیم استعفا داد.

به گزارش مازنداسپرت: این اتفاق در حالی رخ داد که بیلسا هفته گذشته بر سر تمدید قرارداد با مارسی به توافق رسیده بود. وینسنت لابرون، رئیس مارسی که از این اقدام بیلسا شوکه شده، فرانک پاسی، کمک او را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کرده است.

امروز نشریه اکیپ، لیستی از مربیان موردنظر مارسی برای جانشینی بیلسا را منتشر کرد که در این لیست نام زیدان نیز به چشم می خورد. هرچند که طبق نظرسنجی های صورت گرفته، یورگن کلوپ و اریک گرتس بیش از زیدان محبوب هواداران مارسی هستند اما اکیپ از شانس بیشتر این فوق ستاره سابق که هم اکنون هدایت تیم دوم رئال را بر عهده دارد خبر داده است.

زیدان که پس از یک فصل دستیاری کارلو آنچلوتی، تصمیم گرفت خود سرمربیگری یک تیم را بر عهده بگیرد، سال گذشته در تیم دوم رئال مشغول به کار شد و حتی چندی پیش عنوان کرد که اگر پرز به او پیشنهاد می داد، مربیگری تیم اول رئال را نیز قبول می کرد.

زیدان سال گذشته پیشنهاد سرمربیگری بوردو را رد کرد اما او که متولد شهر مارسی است، همواره از علاقه خود به این باشگاه صحبت کرده و این شاید بهترین فرصت برای او باشد تا هدایت یک تیم درجه یک اروپایی را بر عهده بگیرد.

پاسخی بگذارید