تاریخ: ۱۰:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با مدافع فصل گذشته صبای قم به توافق رسید. به گزارش مازند اسپرت ، تیم خونه به خونه برای تقویت خط دفاعی خود با هادی شکوری، بازیکن باتجربه صبای قم که سالهاست در تیم های لیگ برتر توپ می زند را جذب کرد. این بازیکن سابقه بازی در تیم […]

022تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با مدافع فصل گذشته صبای قم به توافق رسید.

به گزارش مازند اسپرت ، تیم خونه به خونه برای تقویت خط دفاعی خود با هادی شکوری، بازیکن باتجربه صبای قم که سالهاست در تیم های لیگ برتر توپ می زند را جذب کرد.

این بازیکن سابقه بازی در تیم های پاس تهران، العربی قطر، ذوب‌آهن، استقلال، شاهین بوشهر، نفت تهران، پدیده مشهد وصبای قم را دارد و اکبر میثاقیان امید زیادی دارد تا با این بازیکن خط دفاعی تیمش بیش از پیش قوی تر شود.

و اما سید مهدی سید صالحی نیز در آستانه پیوستن به تیم خونه به خونه قرار گرفت.

گفتنی است، مهاجم فصل گذشته استقلال خوزستان باب گفتگو را مسئولان باشگاه خونه به خونه مازندران باز کرده است و ظرف یکی دو روز آینده مشخص می شود آیا سید صالحی در فصل جدید رقابت های لیگ یک پیراهن خونه به خونه مازندران را برتن خواهد کرد یا خیر.

به گزارش مازند اسپرت، رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور از ۲۶ مرداد ماه آغاز می شود و دو تیم خونه به خونه مازندران و نساجی نمایندگان فوتبال استان در این رقابت ها هستند.

پاسخی بگذارید