تاریخ: ۱۰:۳۲ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
نام نویسنده: sobhan

درحالی که فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای رسمی برگزاری مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی را لغو کرد و خبرگزاری فارس نیز آن را منتشر کرد، اما اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی این نامه را شایعه قلمداد کرده است! به گزارش مازنداسپرت؛ بعد از اینکه مشخص شد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بدون […]

خبرگزاری فارس: فیفا در کمین فدراسیون فوتبال/ وقتی نامه فدراسیون تبدیل به شایعه می‌شود!

درحالی که فدراسیون فوتبال طی نامه‌ای رسمی برگزاری مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی را لغو کرد و خبرگزاری فارس نیز آن را منتشر کرد، اما اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی این نامه را شایعه قلمداد کرده است!

به گزارش مازنداسپرت؛ بعد از اینکه مشخص شد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بدون هماهنگی فدراسیون فوتبال و برخلاف اساسنامه این فدراسیون، قصد دارد تا مجمع فوق العاده هیئت فوتبال این استان را برگزار کند، فدراسیون فوتبال به سرعت وارد کار شد و طی نامه رسمی این مجمع را غیر قانونی دانست و برگزاری آن را لغو کرد.

با این وجود، اما در حرکتی عجیب مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بی توجه به این نامه رسمی از معاون خود خواسته است تا این مجمع را به هر شکل ممکن برگزار کند!

بر این اساس هوشنگ ولی‌پور، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در گفت و گویی با سایت رسمی این اداره خبر از برگزاری این مجمع در تاریخ مقرر یعنی ۲۷ آبان داد و عجیب تر آنکه نامه رسمی فدراسیون را به رسمیت نشناخته و اعلام داشته است که لغو مجمع شایعه است و جالب تر اینکه مجمع با حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان و بدون حضور نماینده فدراسیون برگزار می‌شود.

این در شرایطی است که اگر این اتفاق رخ دهد، نقض صریح اساسنامه فدراسیون فوتبال که صراحتا بر عدم دخالت دولت در امور فوتبالی تاکید دارد، رخ می دهد و ممکن است فیفا فدراسیون فوتبال را با تهدیداتی مواجه کند.

بی‌شک در شرایطی که وزارت ورزش و جوانان با حضور سلطانی‌فر در همین ابتدای راه به دنبال آرامش می گردد، این اتفاقات از سوی برخی مدیران ادارات استانها که نشان از نا آشنایی آنها با شرایط حاکم بر ورزش دارد، باعث به وجود آمدن حواشی بسیار زیادی می شود که اگر جلوی آن گرفته نشود در آینده تهدیداتی را برای ورزش در پی خواهد داشت./فارس

پاسخی بگذارید