تاریخ: ۶:۵۳ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۲
نام نویسنده: sobhan

مربی تیم انگلیس پس از پیروزی شب گذشته برابر اسکاتلند اظهار داشت: ناهماهنگ بازی کردیم اما پیشرفت خواهیم کرد. به گزارش مازند اسپرت؛شب گذشته در رقابت مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم انگلیس میزبان اسکاتلند قرار گرفت.  این جدال حساس که در ورزشگاه ومبلی برگزار شد سرانجام ۳ بر صفر به نفع سه‌شیرها به پایان یافت.  […]

خبرگزاری فارس: ساوت‌گیت: ناهماهنگ بودیم اما در مسیر پیشرفت هستیم

مربی تیم انگلیس پس از پیروزی شب گذشته برابر اسکاتلند اظهار داشت: ناهماهنگ بازی کردیم اما پیشرفت خواهیم کرد.

به گزارش مازند اسپرت؛شب گذشته در رقابت مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم انگلیس میزبان اسکاتلند قرار گرفت. 

این جدال حساس که در ورزشگاه ومبلی برگزار شد سرانجام ۳ بر صفر به نفع سه‌شیرها به پایان یافت. 

گرث ساوت‌گیت پس از این پیروزی اظهار داشت: ما مشکلاتی برای خودمان به وجود آوردیم اما می‌خواستیم که از عقب بازی کنیم. در این بازی ناهماهنگ بودیم اما پیشرفت خواهیم کرد.

مربی تیم انگلیس گفت: در جریان بازی ما مرتبا اسکاتلند را به پرسینگ بالا تشویق کردیم اما وقتی می‌توانستیم از آن فشار بیرون آییم برای ما فوق‌العاده بود. 

وی ادامه داد:با اینکه پست‌های بازیکنان عوض می‌شد ما متعادل بازی کردیم. شاگردانم عملکرد انفرادی عالی داشتند و ما نیز خیلی منطقی با خوب اداره کردن پیروز میدان شدیم.

مربی تیم جوانان زیر ۲۱ ساله‌های انگلیس پس از برکناری سم آلاردایس به علت آموزش چگونگی دور زدن قانون، به عنوان مربی موقت انتخاب شد.

ساوت‌گیت در این زمینه تصریح کرد: به من ۴ بازی وقت داده شد که تیم را در صدر جدول حفظ کنم.  

تیم سه‌شیرها با این پیروزی با ۱۰ امتیاز در صدر گروه باقی‌ماندند و اسلوونی با ۸ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. 

مربی سابق میدلزبرو درباره تیم اسکاتلند اظهار کرد: ما در تمام هفته تاکتیک‌ها را بررسی کرده و تمرین کردیم. توانستیم مالکیت را از آن خود کنیم و از این برتری نیز لذت بردیم. قطعا این نتیجه خوشحال کننده خواهد بود زیرا که وقتی از فشارهای زیاد آن هم در ورزشگاه ومبلی سربلند بیرون آیی بسیار خوشایند خواهد بود. این پیروزی برای تمام انگلیسی‌ها چه طرفداران چه بازیکنان موفقیت بزرگی بود. 

تیم سه‌شیرها سه‌شنبه شب ساعت ۲۳:۳۰ مقابل ماتادورها دیدار دوستانه‌ای برگزار خواهد کرد. 

ساوت‌گیت گفت: دیدار برابر اسپانیا چالش بسیار بزرگی برای ما خواهد بود.آنها هویت مشخص با سبک بازی منحصربفرد برای خود دارند که این جدال آزمون مهمی برای انگلیس است. بازی‌هایی که انجام دادیم با این مسابقه بسیار تفاوت خواهد داشت. /فارس

پاسخی بگذارید