تاریخ: ۱۹:۰۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

با خبر شده ایم امتیاز تیم فوتسال شهروند نکا در لیگ دسته اول فوتسال کشور در حال انتقال به خارج از استان مازندران است  به گزارش مازنداسپرت ؛  در حالی که ورزش مازندران و خصوصاً فوتبال و فوتسال آن سرشار از استعدادهای نابی است که بسیاری از استان های کشور به داشتن این نعمت ها […]

ب13930720094827443825184ا خبر شده ایم امتیاز تیم فوتسال شهروند نکا در لیگ دسته اول فوتسال کشور در حال انتقال به خارج از استان مازندران است 

به گزارش مازنداسپرت ؛  در حالی که ورزش مازندران و خصوصاً فوتبال و فوتسال آن سرشار از استعدادهای نابی است که بسیاری از استان های کشور به داشتن این نعمت ها غبطه می خورند، اما در مازندران سریال انتقال امتیاز تیم ها به سایر استان ها همچنان ادامه دارد و حالا اخباری مبنی بر انتقال امتیاز تیم فوتسال شهروند نکاء به شهر شیراز به گوش می رسد.

محمد شکری سرپرست دلسوخته این تیم که می شود گفت تمام زندگی اش را در این سالها وقف این تیم کرده در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ان این خبر را تایید کرد.

وی که دل پری از بی مهری های صورت گرفته از سوی مسئولان شهرستان نکا نسبت به تیمش داشت، با صدایی بغض آلود سُفره دلش را پیش خبرنگار ما باز کرد و در عین حال از حمایت های بی شائبه سه چهره ارزشی و ورزشی نسبت به شهروند نکا که اتفاقاً هیچ کدام شان اهل نکا نیستند، تقدیر و تشکر کرد.

سید هادی حسینی سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس نهم، علی رجبی فرماندار اسبق نکا و سعید نجاریان عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال و مدیرعامل شهروند ساری مسئولانی بودند که شکری در لا به لای صحبت هایش بسیار از آنها تشکر کرد.

اما نکته تأمل برانگیز در این میان، بی توجهی محض مسئولان شهرستان نکا به تنها تیم این شهرستان در سطح کشور است. فرماندار شهرستان و شورای شهر و شهردار نکا (که به تازگی استعفا داده) گویا هیچ رغبتی برای مساعدت حداقلی به این تیم ندارند و شکری می گوید حتی یک ریال هم به این تیم نگون بخت کمک نکرده اند!

بی توجهی های شهردار و شورای شهر نکا آنجایی دردناک تر می شود که می بینیم بودجه سال ۹۵ شهرداری نکاء ۲۰۰ میلیارد ریال پیش بینی شده و حتی اگه نیم درصد (یعنی کمتر از یک درصد) آن را به این تیم اختصاص می دادند می شد مشکلات شهروند را تا حد زیادی مرتفع کرد. نیم درصد از بودجه یکساله شهرداری نکا مبلغی معادل ۱۰۰ میلیون تومان می شود که اگرچه مبلغ ناچیزی برای تیمداری در لیگ دسته اول فوتسال کشوراست اما به طور حتم می توانست مرهمی بر این زخم کهنه بوده باشد تا حالا شاهد انتقال امتیاز به خارج از استان نباشیم.

مصیبت بارتر اینکه با توجه به مصوبه اخیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر به منطقه آزاد و اینکه شهرستان نکا هم در دل این منطقه آزاد واقع می شود اما حالا شاهد بی درایتی مسئولان سیاسی و ورزشی این شهر نسبت به این اتفاق نامیمون برای فوتسال نکا هستیم.

سرپرست شهروند نکا که دیگر از بی توجهی های مسئولان به تنگ آمده بود همچنین از سفر خریداران شیرازی به نکا خبر داد و گفت: آنها در روزهای اخیر مهمان ما بودند و اقدامات لازم قانونی از جمله موافقت کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان مازندران انجام شده و این انتقال در حال نهایی شدن است.

پاسخی بگذارید