تاریخ: ۸:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

فرناندینیو، هافبک منچسترسیتی به حمایت از استرلینگ پرداخت و گفت که مطمئن است ستاره انگلیسی می‌تواند در هنگام هو شدن توسط هواداران حریف، شرایط را کنترل کند.   به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک ۲۰ ساله با ۴۴ میلیون پوند از لیورپول به سیتی پیوست ولی در دیدار مقابل رئال و رم در پیش فصل، توسط هواداران […]

فرناندینیو، هافبک منچسترسیتی به حمایت از استرلینگ پرداخت و گفت که مطمئن است ستاره انگلیسی می‌تواند در هنگام هو شدن توسط هواداران حریف، شرایط را کنترل کند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هافبک ۲۰ ساله با ۴۴ میلیون پوند از لیورپول به سیتی پیوست ولی در دیدار مقابل رئال و رم در پیش فصل، توسط هواداران هو شد. فرناندینیو عنوان کرد که استرلینگ به حدی شخصیتی مستحکم دارد که بتواند چنین شرایطی را کنترل کند.

او گفت:” فکر می‌کنم که استرلینگ شخصیتی محکم دارد. یادم می‌آید که یک مصاحبه از او درباره تمرکز برای پیروزی و کسب جام دیدم و مطمئنم که او به خوبی چنین شرایطی را کنترل می‌کند.”

سیتی فصل گذشته با وجود اینکه بیش از تیم‌های دیگر گلزنی کرد، نایب قهرمان شد. فرنانیدینو معتقد است که تقویت خط دفاعی، کلید موفقیت در فصل جاری است. او گفت:” شخصا، به نظرم تیم ما در گلزنی خیلی موفق است. مهم ترین چیز برای تقویت، خط دفاعهی است. خط حمله تیم خیلی قوی است و تنها باید ثبات را به خط دفاع برگرداند.”

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید