تاریخ: ۱۲:۲۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
نام نویسنده: sobhan

در حالیکه امروز مترو خبر از توافق احتمالی آردا با منچستریونایتد داد اما خود این بازیکن به دلیل علاقه شخصی به لیورپول، بازی در آنفیلد را به الدترافورد ترجیح می دهد.     به گزارش “مازنداسپرت“، اتلتیکو پس از اطلاع از اراده جدی آردا به ترک این باشگاه، به ستاره ترکیه ای خود اولتیماتوم داده […]

در حالیکه امروز مترو خبر از توافق احتمالی آردا با منچستریونایتد داد اما خود این بازیکن به دلیل علاقه شخصی به لیورپول، بازی در آنفیلد را به الدترافورد ترجیح می دهد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، اتلتیکو پس از اطلاع از اراده جدی آردا به ترک این باشگاه، به ستاره ترکیه ای خود اولتیماتوم داده است تا طی چند روز آینده، باشگاه بعدی خود را انتحاب کند. امروز شبکه NTV ترکیه گزارش داد که مقصد بعدی آردا تا ۴ روز آینده مشخص خواهد شد.

تا اینجا حضور آردا در لیگ برتر انگلیس قطعی شده اما هنوز باشگاهی که او در آن به میدان خواهد رفت نامعلوم است. مترو امروز خبر از توافق ۴۱ میلیون یورویی منچستریونایتد با آردا توران داد و اینکه او با قراردادی ۵ ساله به یونایتد می پیوندد. فان خال از مدیران باشگاه خواسته است تا رقم فسخ قرارداد آردا که ۴۱ میلیون یور است را بپردازند.
با این حال برخی منابع انگلیسی معتقدند که آردا با توجه به علاقه اش به لیورپول، این تیم را انتخاب خواهد کرد. آردا هیچگاه علاقه اش به لیورپول را مخفی نکرده و در توئیتر خود نیز یکی دو بار به این مساله اشاره کرده است.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید