تاریخ: ۸:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مدافع سپاهان اصفهان از انتخاب تیمش برای بازی کردن راضی است.     به گزارش “مازنداسپرت“، حبیب گردانی در مورد پیروزی در دربی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود، حریف هم بازی زیبایی ارائه داد اما تیم ما موفق شد، از موقعیتش استفاده کند و پیروز شود. دربی های اصفهان همیشه جذاب است و […]

مدافع سپاهان اصفهان از انتخاب تیمش برای بازی کردن راضی است.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، حبیب گردانی در مورد پیروزی در دربی گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود، حریف هم بازی زیبایی ارائه داد اما تیم ما موفق شد، از موقعیتش استفاده کند و پیروز شود. دربی های اصفهان همیشه جذاب است و حضور هواداران ذوب‌آهن و سپاهان این بازی را جذاب تر نیز می‌ کنند. انشااله که هوادارانمان نیز در بازی با پرسپولیس از ما حمایت کنند.

او در مورد کسب ۲ پیروزی در دو هفته اخیر لیگ ادامه داد: بردهای شیرینی آوردیم انشاالله همین روند را ادامه دهیم و برای ششمین بار قهرمانی را به اصفهان بیاوریم.

این بازیکن در مورد اینکه لغزش برخی از رقیبان به نفعشان شده یا خیر نظرش را اینگونه بیان کرد: به نظر من از الان هیچ چیز مشخص نیست. ما تیم های خیلی خوبی در لیگ هایمان داریم ولی هدف ما به نتیجه رساندن تیم بزرگ سپاهان است و کاری با بقیه تیم ها نداریم. همه ایران می‌ دانند که سپاهان چه قدمتی دارد. ما باید فقط به فکر برد باشیم و تمرکزمان روی تیم خودمان باشد تا از صدرجدول عقب نمانیم.

مدافع زردپوشان اصفهان در مورد دیدار با پرسپولیس در هفته سوم از مسابقات لیگ‌برتر گفت: هر بازی برای ما حکم ۳ امتیاز را دارد می‌ خواهد بازی با پرسپولیس باشد یا بازی با سیاه جامگان. انشاالله بهترین بازی را برای سپاهان انجام دهیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم واقعا نام حریف برای ما فرقی ندارد.

گردانی که پیش از فصل شایعه حضورش در پرسپولیس شنیده می‌شد در مورد اینکه این دیدار از این حیث برایش حساسیت دارد یا خیر افزود: نه، اصلا پرسپولیس هم جزو گزینه هایم بود اما تصمیم گرفتم سپاهان را انتخاب کنم به نظر من سپاهان تیم خیلی خوبی است و من اینجا راحتم. آمده ام بهترین بازی هایم را برای این تیم انجام بدهم.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید