تاریخ: ۱۵:۳۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

هافبک تیم ملی فوتبال گفت: مقابل گینه پاپوا فارغ از نتیجه تجربه خوبی را کسب کردیم.   به گزارش مازنداسپرت امید ابراهیم هافبک تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و بازی امروز هم فارغ از نتیجه که خوشحال کننده بود، به دنبال این بودیم که تجربه خوبی را کسب کنیم. با توجه به […]

خبرگزاری فارس: ابراهیمی: مقابل گینه تجربه خوبی کسب کردیم/ در فوتبال امروز بازی آسان وجود ندارد

هافبک تیم ملی فوتبال گفت: مقابل گینه پاپوا فارغ از نتیجه تجربه خوبی را کسب کردیم.

 

به گزارش مازنداسپرت امید ابراهیم هافبک تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و بازی امروز هم فارغ از نتیجه که خوشحال کننده بود، به دنبال این بودیم که تجربه خوبی را کسب کنیم. با توجه به شرایط مالزی که چنین شرایطی نداشته بودیم.

وی ادامه داد: مقابل سوریه هم همین شرایط جوی را خواهیم داشت. باران شدیدی می‌آید و توپ به سختی به گردش درمی‌آید. مطمئن باشید با تجربه‌ای که امروز به دست آمد، برای دیدار با سوریه آماده می‌شویم. آنها تیم جنگنده‌ای هستند و تلاش می‌کنیم به نتیجه و هدف دلخواه برسیم.

هافبک تیم ملی فوتبال در مورد اینکه آیا گینه توانست توانایی ما را محک بزند، گفت: تیم بدی نبودند و سفت و با انگیزه بازی کردند و مقابل مالزی هم  پیروز شده بودند. در فوتبال امروز بازی راحت نداریم و همه می‌آینده که بهترین نمایش را داشته باشند.

به گزارش فارس، ایران و سوریه سه شنبه در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی به مصاف هم می‌روند./فارس

پاسخی بگذارید