تاریخ: ۱۵:۲۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

قهرمان سابق تکواندو گفت: حاشیه‌های تکواندو از سال ۲۰۰۸ آغاز شده است.   به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت بهزاد خداداد با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در نمایشگاه مطبوعات در مورد حال و هوای حاکم بر تکواندوی کشور گفت: حال و هوای تکواندو ابری بود و با این اتفاقاتی که اخیراً به خاطر دوپینگ رخ داده، […]

خبرگزاری فارس: خداداد: حال و هوای تکواندو توفانی شده است/ آقایان انتقادات را نادیده می گیرند

قهرمان سابق تکواندو گفت: حاشیه‌های تکواندو از سال ۲۰۰۸ آغاز شده است.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی  مازنداسپرت بهزاد خداداد با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در نمایشگاه مطبوعات در مورد حال و هوای حاکم بر تکواندوی کشور گفت: حال و هوای تکواندو ابری بود و با این اتفاقاتی که اخیراً به خاطر دوپینگ رخ داده، حال و هوای فدراسیون طوفانی شده است، البته این اولین بار نیست این اتفاقات رخ داده، در مسابقات نوجوانان جهان بازیکنی را دو سال محروم می‌کنند، اما همین بازیکن در لیگ کشور در مسابقات شرکت می‌کند و حتی مدال طلا را کسب می‌کند و این درحالی است که فدراسیون با حمایت از این فرد قانون فدراسیون جهانی را نقض می‌کند.

وی افزود: فدراسیون برخلاف دستوارت فدراسیون جهانی و وادا کار می‌کند و این امر باعث می‌شود چنین مشکلاتی پیش بیاید که عواقب آن را در تیم ملی می‌بینیم.

دارنده عنوان قهرمانی جهان در باره حاشیه‌های فدراسیون تکواندو اظهار داشت: تکواندو از خودی‌ها ضربه می‌بیند و این حاشیه‌ها از سال ۲۰۰۸ آغاز شده و به خاطر ضعف و اشکالاتی که وجود دارد، این ضعف در عملکرد تیم ملی خودش را نشان می‌دهد. فدراسیون انتقادات منطقی پیشکسوتانی چون ساعی، کرمی، معتمد و کسانی که در المپیک مدال گرفته‌اند را نادیده می‌گیرند و از همین رو تیم ملی لطمه می‌خورد.

وی در پایان در مورد نتایج ضعیف تکواندو در المپیک گفت: ما تکواندوکاران خوبی داریم که از نظر فنی در سطح بالای جهانی قرار دارند اما ساختار بسته فدراسیون به شکلی است که اجازه نمی‌دهد آنها در این سیستم پیشرفت کنند و به جایگاه واقعی خود برسند./فارس

پاسخی بگذارید