تاریخ: ۱۵:۱۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

فدراسیون فوتبال مجمع فوق‌العاده هیأت خراسان رضوی را با ارسال نامه‌ای لغو کرد.   به گزارش  مازنداسپرت پس از انتشار گزارش خبرگزاری فارس مبنی بر دخالت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در برگزاری مجمع فوق‌العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی، فدراسیون فوتبال طی نامه ای رسمی به این اداره برگزاری این مجمع را غیر قانونی و […]

خبرگزاری فارس: فدراسیون فوتبال مجمع فوق‌العاده هیأت خراسان رضوی را لغو کرد + سند

فدراسیون فوتبال مجمع فوق‌العاده هیأت خراسان رضوی را با ارسال نامه‌ای لغو کرد.

 

به گزارش  مازنداسپرت پس از انتشار گزارش خبرگزاری فارس مبنی بر دخالت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در برگزاری مجمع فوق‌العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی، فدراسیون فوتبال طی نامه ای رسمی به این اداره برگزاری این مجمع را غیر قانونی و برگزاری آن را لغو کرد.

به دنبال درگیری‌هایی بین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و رئیس هیئت فوتبال این استان، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با ارسال دعوتنامه‌ای‌ به اعضا مجمع این هیئت از آنها دعوت کرده بود تا در مجمع فوق العاده هیئت فوتبال شرکت کنند. این اقدام که بر خلاف اساسنامه فدراسیون فوتبال بود پس از گزارش مازنداسپرت که سه شنبه منتشر شد، به سرعت با واکنش های مختلفی روبرو شده و به دنبال آن فدراسیون فوتبال طی نامه ای رسمی به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی غیرقانونی بودن آن را اعلام کرد. به این ترتیب مجمع فوق العاده هیئت فوتبال خراسان رضوی که قرار بود پنجشنبه هفته آینده برگزار شود لغو شد.

پاسخی بگذارید