تاریخ: ۲۱:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
نام نویسنده: sobhan

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران به دنبال مصاحبه محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس با سایت رسمی این باشگاه در مورد شرایط برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان در هفته دوم توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش مازنداسپرت ، غلامرضا بهروان اظهار کرد: اشاره به این نکته ضروری است که شرایط برگزاری هر […]

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران به دنبال مصاحبه محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس با سایت رسمی این باشگاه در مورد شرایط برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال خوزستان در هفته دوم توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش مازنداسپرت ، غلامرضا بهروان اظهار کرد: اشاره به این نکته ضروری است که شرایط برگزاری هر مسابقه از سوی داور مسابقه تعیین می شود و سازمان لیگ راسا نمی تواند در این رابطه تصمیم گیری کند.
وی افزود: همچنین با توجه به استعلامی که از سوی کمیته پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران از سوی فیفا انجام شد با توجه به معیارهای این مرجع جهانی منعی برای برگزاری این بازی وجود نداشته است.
این مقام مسئول در ادامه گفت: درباره نحوه قرعه کشی پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران همانطور که همه مدیران عامل باشگاه ها و اهالی فوتبال در جریان هستند، این مراسم بطور مستقیم از شبکه ۳ سیما پخش شد و تیم ها بر اساس اعدادی که به آنها تعلق گرفت رقبای خود را شناختند و ادعای سرپرست پرسپولیس در مورد دخالت سازمان لیگ در این امر ادعای خلاف واقع است  و حقیقت ندارد.
وی در پایان گفت: از مدیران عامل ،سرپرستان و بازیکنان باشگاه ها درخواست می کنم تا ضمن احترام متقابل در مصاحبه با رسانه های دیداری و نوشتاری بدون داشتن مبنای قانونی نسبت به این سازمان به اظهار نظر نپردازند.

منبع : سازمان لیگ 

پاسخی بگذارید