تاریخ: ۷:۳۶ :: ۱۳۹۵/۰۸/۲۰
نام نویسنده: sobhan

تیم ملی فوتبال آرژانتین برای صف آرایی مقابل برزیل از هفته بازیکنی که در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز حضور داشته‌اند، استفاده کرده است.   به گزارش  مازنداسپرت؛ هواداران تیم ملی فوتبال آرژانتین از عملکرد سربازان خود در این تیم رضایت ندارند و معتقدند که آرژانتین مستحق بهترین‌ها در فوتبال دنیای است اما به علت کم کاری […]

خبرگزاری فارس: هفت مرد بائوسا بازمانده از جام 2014

تیم ملی فوتبال آرژانتین برای صف آرایی مقابل برزیل از هفته بازیکنی که در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز حضور داشته‌اند، استفاده کرده است.

 

به گزارش  مازنداسپرت؛ هواداران تیم ملی فوتبال آرژانتین از عملکرد سربازان خود در این تیم رضایت ندارند و معتقدند که آرژانتین مستحق بهترین‌ها در فوتبال دنیای است اما به علت کم کاری یا عدم تعصب و گاهی عدم مدیریت ورزشی تن به ناکامی می‌دهد.

در آستانه بازی بزرگ دو تیم ملی فوتبال آرژانتین و برزیل، مشخص شده که بائوسا سرمربی تیم ملی آرژانتین چندان هم تن به تغییر نداده و در ترکیب اصلی تیم خود از ۷ بازیکنی که در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز حضور داشته‌اند استفاده خواهد کرد.

۲ سال از زمانی که تیم ملی آرژانتین در فینال برابر آلمان آن هم در وقت‌های اضافی تن به شکست داد، می‌گذرد و امروز از آن تیم ۷ بازیکن در ترکیب اصلی حضور دارند.

رومرو، سابالتا، انزو پرس، ماسکرانو، بیلیا، مسی و ایگواین هفت بازیکنی هستند که در آن بازی تاریخی به رغم ارایه یک بازی برنامه ریزی شده و زیبا تن به شکست یک بر صفر برابر آلمان دادند./فارس

پاسخی بگذارید