تاریخ: ۱۷:۴۸ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مالک باشگاه خونه به خونه گفت: از فیروز کریمی بابت توهینی که به هواداران ما کرد، شکایت می‌کنیم.   قاسم حسن‌زاده در گفت‌وگو با گزارش خبرنگار ورزشی  مازند اسپرت؛ درباره اتفاقات افتاده در بازی خونه‌به‌خونه بابل و اکسین البرز اظهار داشت: من قبل از هر چیز بابت شکست در بازی روز گذشته از مردم بابل […]

خبرگزاری فارس: حسن‌زاده: از کریمی بابت توهین به هواداران خونه به خونه شکایت می‌کنیم/ هوادران سعه صدر داشته باشند

مالک باشگاه خونه به خونه گفت: از فیروز کریمی بابت توهینی که به هواداران ما کرد، شکایت می‌کنیم.

 

قاسم حسن‌زاده در گفت‌وگو با گزارش خبرنگار ورزشی  مازند اسپرت؛ درباره اتفاقات افتاده در بازی خونه‌به‌خونه بابل و اکسین البرز اظهار داشت: من قبل از هر چیز بابت شکست در بازی روز گذشته از مردم بابل و مازندران عذرخواهی می‌کنم، همچنین یک عذرخواهی بابت اتفاقاتی که افتاد می‌کنم.

وی افزود: متأسفانه نسبت به قضاوت آقای زرگر در بابل ذهنیت‌ها منفی بود، با توجه به قضاوت آقای زرگر در هفته سوم در شهر بابل در بازی با تیم بادران که باعث شد برد مسلم ما در آن مسابقه به تساوی تبدیل شود، خیلی‌ها از ما خواسته بودند و فشار می‌آوردند که به کمیته داوران نامه بزنیم تا حسین زرگر را برای بازی با اکسین نگذارند، اما باوجود همه این فشارها باشگاه خونه‌به‌خونه تصمیم گرفت به کمیته داوران احترام بگذاریم و نسبت به انتخاب داور حرفی نزنیم.

حسن‌زاده تأکید کرد: متأسفانه چند سوت اشتباه در آغاز بازی با اکسین باعث تحریک هواداران شد که واقعاً از کمیته انضباطی می‌خواهیم درمورد قضاوت بررسی‌های لازم را انجام دهد.

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در خصوص اینکه سرپرست تیم اکسین البرز مدعی شده که مدیرعامل باشگاه مقابل در رختکن آنها عربده‌کشی می‌کرده، گفت:‌ من نمی‌خواهم جواب سرپرست این تیم را بدهم، در راهروی رختکن خوشبختانه مأموران نیروی انتظامی هم حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند. در آن شلوغی من خودم در راهروی رختکن بودم و جلوی چشم ما فیروز کریمی، سرمربی اکسین از لفظ زشت «دهاتی» و… در قبال هواداران خونه‌به‌خونه استفاده کرد که من ناراحت شدم و به فیروز کریمی گفتم مردم ما شخصیت دارند و او حق ندارد با بردن این الفاظ به آنها توهین کند. باشگاه خونه‌به‌خونه قطعاً از فیروز کریمی بابت توهینی که به هواداران‌مان کرده شکایت می‌کند و به چنین افرادی اجازه نمی‌دهیم از هر لفظی برای هواداران‌مان استفاده کنند.

حسن‌زاده تصریح کرد: من امیدوارم کمیته انضباطی به همه این موارد ازجمله بحث داوری و توهینی که فیروز کریمی به هواداران ما کرد، رسیدگی کند. بازهم بابت اتفاقاتی که روز گذشته افتاد عذرخواهی می‌کنم و به تصمیمات کمیته انضباطی هم احترام می‌گذاریم. از هواداران‌مان هم می‌خواهم سعه صدر خود را بالاتر ببرند در شرایطی که فوتبال ما درآمدزا نیست، ما تیم‌داری می‌کنیم و برای داشتن یک تیم خوب هزینه کردیم بدون اینکه بخواهیم چشمداشتی داشته باشیم، برای شاد کردن مردم شهر بابل به تیم‌داری دست زده‌ایم. باشگاه ما واقعاً فرهنگی ورزشی است و صرف نتیجه گرفتن تشکیل تیم نداده‌ایم. از مردم شهر هم می‌خواهیم به ما کمک کنند همان‌طور که همیشه مازندران به میهمان‌نوازی معروف بوده، هر تیمی که به شهر ما آمده با خاطره خوب این جا را ترک کرده، فوتبال همیشه برد و باخت دارد و باخت باعث نمی‌شود که ما اخلاق را فدای نتیجه کنیم.

وی ادامه داد: روز گذشته هم با اعضای کادر فنی خود جلسه‌ای برگزار کردیم و از آنها خواستیم آرامش خود را حفظ کنند واگر مشکلی پیش می‌آید همه نیمکت نباید اعتراض کنند، ما می‌خواهیم نیمکت آرامی داشته باشیم./فارس

پاسخی بگذارید