تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

بدمینتون باز جوان کشورمان در مرحله یک سی و دوم این پیکارها برابر حریف سوئیسی خود در مسابقات قهرمانی جوانان جهان به پیروزی دست یافت و راهی مرحله بعد شد.   به گزارش   مازند اسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، جباری در این دیدار که در سالن اختصاصی شهر بیلبائو اسپانیا در […]

خبرگزاری فارس: پیروزی نابغه بدمینتون ایران برابر بازیکن چهلم جهان

بدمینتون باز جوان کشورمان در مرحله یک سی و دوم این پیکارها برابر حریف سوئیسی خود در مسابقات قهرمانی جوانان جهان به پیروزی دست یافت و راهی مرحله بعد شد.

 

به گزارش   مازند اسپرت؛ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، جباری در این دیدار که در سالن اختصاصی شهر بیلبائو اسپانیا در جریان است در مصاف با حریف سوئیسی که دارای رنک ۴۰ جهان می باشد ، توانست وی را با نتیجه ۲ بر ۱ و امتیازهای ۲۲-۲۰ ، ۱۷-۲۱ ، ۲۱-۱۷  شکست دهد و راهی مرحله یک شانزدهم این پیکارها گردد.

ثمین عابد خجسته بدمینتون باز جوان کشورمان بعدازظهر چهارشنبه ۱۹ آبان ماه جاری در مرحله یک سی و دوم این پیکارها برابر حریف نیوزلندی خود در مسابقات قهرمانی جوانان جهان به پیروزی دست یافت و جز سی و دو نفر برتر شد.

عابد خجسته در این دیدار که در سالن اختصاصی شهر بیلبائو اسپانیا در جریان است در مصاف با حریف قدرتمند نیوزلندی و چینی الاصل که دارای رنک ۶۹ جهان می باشد ، توانست وی را با نتیجه ۲ بر ۱ و امتیازهای ۱۵-۲۱ ، ۱۷-۲۱ ، ۲۴-۲۲ شکست دهد و راهی مرحله یک شانزدهم این پیکارها گردد.

مسابقات قهرمانی بدمینتون جوانان جهان در روزهای ۱۸ لغایت ۲۴ آبان ماه در شهر بیلبائو اسپانیا برگزار می گردد./فارس

پاسخی بگذارید