تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران از اعزام کاروان ورزش استان به عتبات و عالیات خبر داد. به گزارش مازند اسپرت؛سید جواد حسینیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اعزام ورزشکاران مازندرانی به عتبات و عالیات، گفت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ورزشکاران و قهرمانان المپیک […]

13940602000873 PhotoAمسؤول سازمان بسیج ورزشکاران از اعزام کاروان ورزش استان به عتبات و عالیات خبر داد.

به گزارش مازند اسپرت؛سید جواد حسینیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اعزام ورزشکاران مازندرانی به عتبات و عالیات، گفت: همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ورزشکاران و قهرمانان المپیک و جهان مازندرانی برای زیارت به عتبات و عالیات کربلای معلی و نجف اشرف اعزام می‌شوند.

وی افزود: مراسم بدرقه کاروان ورزش مازندران روز یکشنبه ۲۳ آبان ماه از ساعت ۹ صبح با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در حسینیه عاشقان ساری برگزار می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران اظهار کرد: سفر کاروان اعزامی ورزش مازندران به کربلای معلی و نجف اشرف یک هفته‌ای است که طی روزهای ۲۳ لغایت ۳۰ آبان ماه صورت می‌گیرد.

این مسؤول از برگزاری چندین جلسه برای هماهنگی لازم قهرمانان در این اعزام خبر داد و بیان کرد: این اعزام با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران، اداره‌کل ورزش و جوانان و سپاه کربلای مازندران انجام می‌شود.

پاسخی بگذارید