تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹
نام نویسنده: sobhan

معاون اسبق سازمان تربیت بدنی می‌گوید با آمدن سلطانی‌فر به وزارت ورزش آرامش ممکن است بیشتر و انتقادات کمتر شود.   سعید فائقی معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگو با مازند اسپرت ، درباره تغییرات در وزارت ورزش گفت: در این چند ماه باقی مانده به سال ۹۵ که بودجه شفاف است و اتفاق […]

خبرگزاری فارس: فائقی: دلیل تغییرات در وزارت ورزش را نفهمیدم/ خصوصی‌سازی مقدمه آزادسازی است

معاون اسبق سازمان تربیت بدنی می‌گوید با آمدن سلطانی‌فر به وزارت ورزش آرامش ممکن است بیشتر و انتقادات کمتر شود.

 

سعید فائقی معاون اسبق سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگو با مازند اسپرت ، درباره تغییرات در وزارت ورزش گفت: در این چند ماه باقی مانده به سال ۹۵ که بودجه شفاف است و اتفاق خاصی مثل المپیک و بازی‌های آساییی نداریم دلیلی برای تغییرات نمی‌بینیم. این تغییرات سیاسی است، حالا نمی‌دانم با هماهنگی با دولت بوده یا ضعف مدیریت.

وی درباره انتخاب سلطانی‌فر عنوان کرد: او در ستاد روحانی در ورزش کار کرده و اولین گزینه وزارت ورزش بود. روحانی تمام افرادی که در دوره قبلی مجلس رای نیاورده بودند در این دوره معرفی کرد.

فائقی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه فکر می‌کنید با تغییرات راس وزارت ورزش تحولاتی در وزارتخانه رخ دهد، خاطرنشان کرد: وقتی در تیمی یک سرمربی را عوض می‌کنیم یک انگیزه در تیم به وجود می‌آید. وزارت ورزش هم به همین صورت است شاید این موضوع باعث شود شرایط از حالت بحران خارج شده و به ثبات برسد اما از لحاظ مالی و بودجه اتفاقی رخ نمی‌دهد اما احتمال هم افزایی وجود دارد مخصوصا که حالا زمینه آماده است. اینکه بگوییم تحول ایجاد می‌شود نه اما آرامش بیشتر شده و انتقادات کاهش می‌یابد.

فائقی درباره خصوصی‌سازی سرخابی‌ها خاطرنشان کرد: به نظرم در ابتدا باید مدیریت خصوصی شود چراکه خصوصی‌سازی مقدمه آزادسازی است. می‌توانند از هیات‌مدیره مجوز گرفته و دو باشگاه را به بورس ببرند. در ورزش خصوصی‌سازی‌های زیادی بوده که می‌توان به فوتسال و والیبال اشاره کرد./فارس

پاسخی بگذارید